топлите ли водичката на бебетата си преди да я давате

  • 4 590
  • 89
преварената водичка за бебетата с каква температура я давате, на стайна или я затопляте всеки път
Виж целия пост
# 1
на стайна, само я държах близо до парното (или изобщо топливото...)...да не става много студено, че в къщи не беше особено горещо, особено нощем....
Виж целия пост
# 2
На стайна температура. Не че много пие........ Confused
Виж целия пост
# 3
Не съм я преварявала. Давах изворна вода на стайна температура. Водата ползвах само за приготвяне на АМ, синът ми пропи вода на 10 месеца. На толкова малко бебе вода не се дава, освен в някои изключения. Набавят си необходимите течности от кърмата/АМ.
Виж целия пост
# 4
на стайна,никога не съм затопляла  Peace
Виж целия пост
# 5
Млякото - само на стайна Т.
Вода не съм давала.
Виж целия пост
# 6
Със стайна температура.Наистина бебчето ти е мъничко още,може изобщо да не му даваш вода.
На тази възраст освен кърмата аз давах глюкоза, заради физиологичната жълтеница(която при сина ми продължи по-дълго време).
Виж целия пост
# 7
По принцип я давам със стайна Т, обаче ако е студено в стаята се е случвало да я загрея за 10 сек. в МВ. И аз му давах вода от новороден.
Виж целия пост
# 8
на стайна,никога не съм затопляла  Peace
Виж целия пост
# 9
На моето бебе пък определено му харесва водата да е по-топличка,така че често я слагам за няколко секунди в МВ
Виж целия пост
# 10
Не я затоплям, стайта Т.
Виж целия пост
# 11
Водата на стайна температура или ако ми трябва по-топла в микровълновата, но ползвам Девин розов етикет. И ако бебето ти пие вода дай му, не е вярно че на малко бебе не се дава вода. По принцип ако е на АМ трябва да пие за да може по-лесно да се изхожда. Моето се роди при 43 градуса навън трябва да съм луда да не му давам вода.
Виж целия пост
# 12
На стайна температура. Давам вода откакто се е родил.  Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз пък си я затоплям на микровълновата. То на стайна температура водата ми се струва студена. Аз в повечето случаи водичката я давам за приспиване и затова ми се стува, че е по-добре да е затоплена.
Виж целия пост
# 14
И Тери не пиеше вода,но съм и предлагала и гледам да е леко затоплена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия