снимките от "Майчн дом" ги няма.Не се доверявайте на фотографа!

  • 795
  • 9
Мили майки,искам да знаете ,че възрастният мъж,които прави снимки в "Майчин дом"София при изписването лъже .
Сина ми е вече на 5 месеца,снимки не е пратил,въпреки че си платичме,разменичме координати.Дори говорич с него по телефона.Срам си няма тоя човек.Лицши ни от един мил ,скъп,неповторим момент.Адресът от квитанцията му ена бул."Пенчо Славейков"41.Излага ни и по теелфона.





---------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Ииииии начи чак ме хвана яд заради вас ooooh!. Толкова ли нямаше кой да ви снима. При нас татко снима с камерата и даже имаме запис на акушерката, която дава ценни съвети (които аз забравих докато се приберем даже Embarassed).
Мошеник #2gunfire
Виж целия пост
# 2
по време на нашето изписване, този фотограф въобще не беше там.но ние се подготвихме с цифров апарат.
Виж целия пост
# 3
Ние пък си взехме снимките още на следващия ден. Никакви проблеми не сме имали.
Защо не отидете в МД, на място да разговаряте с него?
Виж целия пост
# 4
Ние си взехме снимките  от него дори бяхме се разбрали и да са на диск и на хартия  всичко си беше така както сме се разбрали взехме си ги навреме .Останах много доволна от този фотограф .
Виж целия пост
# 5
колко ви одруса?
В Шейново за 13 бр.-39 лв. #Crazy
Виж целия пост
# 6
16лв за 3 снимки + диск
Виж целия пост
# 7
На изписването на змейчето никой не ни е снимал, ние сами си направихме снимки. Но циганите отпред просто прекалиха. За съжаление с тях оправия няма  Tired Наистина щом редовно прави снимки там - отиди и говори с него на място.
Виж целия пост
# 8
 Сестра ми трябваше да дойде с фотоапарата,но възникна проблем и този фотограф ми дойде като манна небесна.
Мъжът ми сигурно две седмици се забави с взимането им,забравихме ги. Но всичко е ОК.
 Не разбирам,защо някой не отиде да ги вземе?
 Изгубил ли ги е?
Виж целия пост
# 9
Не разбирам,защо някой не отиде да ги вземе?
 Изгубил ли ги е?
И аз това се чудя newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия