Вдигната/Свалена седалка на тоалетната чиния

  • 4 662
  • 67
Здравейте!!!
Въпросът ми е дали оставяте седалката на тоалетната чиния или я вдигате  Rolling Eyes
Въпросът ми е провокиран от това, че в офиса, в заведения, на гости ако се наложи да ползвам тоалетна и намирам седалката на тоалетната чиния свалена и понякога има....
 #Cussing out Гнуслива съм  Crossing Arms
Говорила съм с приятели и познати  Sick и те са ми казвали, че им е по-удобно да не вдигат седалката  #Crazy ? А вие?
Виж целия пост
# 1
У дома - винаги спускам и седалката  и капака. В нас имам само един мъж и той си е научен да си вдига и спуска каквото трябва.

В обществени тоалетни - не пипам нищо/ нито вдигам, нито свалям/,
освен тоалетната хартия и копчето за водата.
Виж целия пост
# 2
Винаги си нося мокри кърпички на Доместос(така ли се пишеше)
и в обществени тоалетни или не влизам или при краен случай и с такава кърпичка в ръка пипам.
Но темата е за домашните условия- в нас се сваля и седалка и капак.
Виж целия пост
# 3
пусната или не пикая прав, но не пръскам настрани  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
 newsm78 доколкото разбирам  Thinking всички остават смъкната седалката на тоалетната чиния  Confused
Виж целия пост
# 5
в обществените кенефи и понякога в тоалетните просто можещш да се погнусиш да барнеш каквото и да е .... там нищо не барам.
Виж целия пост
# 6
Изобщо не забелязвам такива неща.
Виж целия пост
# 7
В домът ми е свалена, на обществени места не пипам.
Виж целия пост
# 8
У дома и седалката и капака са свалени.
В обществени тоалетни избягвам да влизам, гнуслива съм.
Виж целия пост
# 9
newsm78 доколкото разбирам  Thinking всички остават смъкната седалката на тоалетната чиния  Confused


А как трябва да е оставена спроед теб? За домашни условия става въпрос !?
У дома и седалката и капака са свалени. Не разбрах, какъв е проблема ?
Виж целия пост
# 10
Според мен трябва да са вдигнати.
 Confused
Не е редно дори и някой от семейството да е да си оставя следите някъде там нали?
Виж целия пост
# 11
Според мен трябва да са вдигнати.
 Confused
Не е редно дори и някой от семейството да е да си оставя следите някъде там нали?

А ти у дома си на вдигната седалка ли ходиш до тоалетна?
Аз не мога да се плесна върху самото гърне, нали затова е седалката все пак, за да се сяда върху нея.


За обществените тоалетни -вече си казах.
Виж целия пост
# 12
 Mr. Green
Разбира се, че сядам върху смъкната седалка, но след това я вдигам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Е, добре де, ами ако този някой дето си е оставил следите по седалката, после я вдигне с все следи по нея, какво? По-чиста ли ще е, като е вдигната?  newsm78

На такива неща не се втелясвам. Вдигната, свалена, както дойде. Не мога да превъзпитавам 80 год. човек как да оставя седалката.
Виж целия пост
# 14
У дома - винаги спускам и седалката  и капака. В нас имам само един мъж и той си е научен да си вдига и спуска каквото трябва.

В обществени тоалетни - не пипам нищо/ нито вдигам, нито свалям/,
освен тоалетната хартия и копчето за водата.


и аз така,само дето немога да науча мъжо да я спуска
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия