писмо до дядо Коледа

  • 7 404
  • 35
в месеца на суетнята около Коледа /или за по-организираните, предишния месец/, обикновено пишем писмо до дядо Коледа.
миналата година за първи път "писахме". т.е. Марена си нарисува желанието и написа някакви заврънкулки, с които обясни колко е била добра,  аз и надписах плика, а заедно го украсихме.

тази година, обаче, тя си написа писмото съвсем сама, затвори се в стаята и го нарисува.
и , понеже не вървеше да се подхилквам пред нея, я поздравих и и обещах утре да купя плик, който да надпишем , но сега ме напушва голям смях.
 с по една мъъъничка сълзичка в крайчето на очите. от една страна от умиление, породено от светналите и очички, когато ми го показа готово. и от друга страна от съжаление, че аз самата не съм си написала писмото до дядо Коледа. няма и да го напиша. Rolling Eyes

писмото, разбира се, ще бъде прилежно съхранено, заедно с другото и последвалите ги, в една кутия, която тя ще получи като подарък, когато порасне. и когато спре да пише писма по Коледа....

ето го и самото него :

ако искате, може да направим една колекция от детски писма до дядо Коледа. едва ли има по-истинско нещо....
Виж целия пост
# 1
Разкош. Толкова мило и сладко ми стана. Благодаря ти, че го сподели.
Нашите не са толкова мили още, но може да пусна поне някоя от версиите Simple Smile
А ти намери ли еднорог  Wink
Виж целия пост
# 2
благодаря, Миленка.

ооо, да. тя говори за този еднороК от септември. ама условието е да е легнал, плюшен и като на Мина, ама без розови панделки на гърба... Crazy

та, бяхме в Стара Загора и там в едно павилионче тя видя това, което иска. бил по-малък, "ама нищо, то аз не искам непременно да е голям". и струваше само 10 лв.
направих разни знаци на продавачката, тя го прибра /защото беше и единствен/, аз забаламосах госпожицата, а таткото тайно го купи. така че сега седи в гардероба, а ние сме спокойни, че няма да изтерясваме в последния момент. Mr. Green


наистина ще ми е интересно да видя и вашите писма. Peace
Виж целия пост
# 3
iviche, страхотни сте. Наистина много ме развълнува историята ви. Представям си пламъчето в очичките й, когато види ТОЧНО този еднороК под елхата след 2 седмици. Видях го преди 3 години за първи път, струва си. Сега виждам голяма радост, но няма да забравя онзи искрица тогава. Случая беше аналогичен с вашия. Затова от сега ти завиждам Simple Smile
Ще изровя поне някое от нашите "писма" Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Много миличко писмо.
Моят младеж щеше да пише с баща си, но нещо, нищо не са написали до момента, ще трябва да ги строявам...
Виж целия пост
# 5
Много миличко писмо.
Моят младеж щеше да пише с баща си, но нещо, нищо не са написали до момента, ще трябва да ги строявам...


строявай ги. то Коледа наближи. кога ще го пращате, кога ще го получи, кога ще го измайстори...... Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Страхотно е писмото, Иве! Ние бяхме на вълна еднорог  миналата Коледа, а сега Йоана иска комплект с гримовете на Барби /или там разните му принцеси/  ooooh!, а за детската градина - кон с крила. Моля за помощ - ако сте виждали някъде такъв кон, свиркайте!  Praynig
Виж целия пост
# 7
Роси74, дай да видим писмото и ще помагаме с коня с крила. Laughing
Виж целия пост
# 8
Роси74, дай да видим писмото и ще помагаме с коня с крила. Laughing

И аз това щях да кажа  Wink

Моята има едно малко пони-еднорог с крилца, беше заедно с кукличка в комплекта за 10-тина лв.
Виж целия пост
# 9
Кон с крила има в Бонжур, ние имаме с Барби - въздушната принцеса и вълшебния кон.
Има в Кауфланд, но само кон. Май че има и в Метро.

Ние си пишем писмата по интернет, в сайта на Аз-детето. Тази година пак писахме за идеята, нищо, че знае, че няма Дядо Коледа.
Виж целия пост
# 10
Иве, Макка се е справила блестящо с писмото до Дядо Коледа  smile3501
Нашият голям батко много рано разкри конспирацията и сега пише такива писма:   
за тези, които не разчитат - Мили мамо и татко Коледа, за Коледа нов телефон с видео камера и МРЗ кой ли ще ми подари? от най-големия син на мама и татко Коледа (Иван)
Малкият батко още се чуди за какъв подарък е слушал през годината и не е подготвил писмо, но ще го подканя, че то време не остана...
Виж целия пост
# 11
И ние с малката седнахме да пишем писмо. Само дето мама го написа, Мая диктуваше. После помогна да го нарисуваме като картичка Simple Smile

Вечерта го оставихме на прозореца, а сутринта го нямаше. Едно от джуджетата помощници на дядо Коледа беше минало да го вземе  Hug

Мая иска кукла с количка, а мама скоро се чу с дядо Коледа и разбра че вече е осигурил искания подарък  Hug

Мога само да кажа че това са едни невероятни моменти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
ritka, дай да го видим вашето писмо. Peace

dil, страшен ви е баткото, има чувство за хумор. вместо да мрънка за желания подарък, е подходил творчески. браво на него.  Hug
Виж целия пост
# 13
Иве,много сладко писмо е написала Маренка.Направо разкош!И Калина написа с моя помощ,но името си написа собственоръчно,плюс рисунка на понито еднорог с крила,което си пожела.Май тия понита са всеобщо желание GrinningЗанесохме го в детската градина и госпожата го показала на всички деца.
Виж целия пост
# 14
ама хайде покажете си ги деее.....писмата.  Laughing

те не са интересни описани. няма значение кое дете колко е писало, рисувало, мацало  и коя майка колко е помагала. важното е, че са искрени. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия