Ръчна прахосмукачка

  • 8 278
  • 16
Въпроса ми е някой ползва ли у дома си ръчна прахосмукачка.
Ако да, каква си заслужава да се купи. ВИждам, че се предлагат на Филипс, Таурус ...
Нещо съм полудяла по уреди и сега това ми е най-новата звезда в исканията Embarassed
Виж целия пост
# 1
и аз бях полудяла, но от технополиса ми казаха, че много бързо им се скапвали батериите и вместо да си купиш нова батерия, по-добре нова прахосмукачка.
Виж целия пост
# 2
И аз много сериозно се замислям за такава. Тази с водния фултър просто ми къса нервите вече Close
Виж целия пост
# 3
Мммм, имаше една не с батерии, а с 8м кабел. Проблема обаче при нея е, че не всмуква вода. Аз се захласнах по Филипс.
Сега ще се разтърся и ще намеря линкчета, за да видите и вие
Виж целия пост
# 4
Ето тази на Таурус: http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=13614

И на Филипс тази, която си харесах: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09023925
Виж целия пост
# 5
Имам на ФИЛИПс,никаква работа не ми върши.Много бързо й пада батерията и постоянно трябва да се зарежда.Аз нямам къде да я държа на удобно за зареждане място и си стои в един шкаф прибрана ,без да се ползва.Моята смуче и вода.
Виж целия пост
# 6
Аз скоро купих най-простия модел на Филипс - за около 70 лв. и съм много доволна. Много удобна джаджа, особено ако в къщи има малък бисквитояд, трошащ навсякъде. Непрекъснато я ползвам. Съжалявам само, че не купих тази, която може да изсмуква и вода.
Ето такава е нашата: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009372
Виж целия пост
# 7
Много немощни ми се виждат тези прахосмукачки.
Виж целия пост
# 8
Решила съм да си взимам такава . Хем за вкъщи ми се виждат удобни, хем за да си почиствам набързо колата.
Виж целия пост
# 9
Колко време работят преди да им падне батерията?
Виж целия пост
# 10
Много немощни ми се виждат тези прахосмукачки.

Немощни са, но са подходящи за трохи и разни боклуци. Откакто я купих, вкъщи е видимо по-чисто, защото не се разнасят боклуци из цялата къща. 
Не мога да преценя колко време работи, преди да й падне батерията, защото я държа върху зареждачката и след всяко ползване се зарежда.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна, моята е Филипс Пеликан (като на Фукла). Купих си я като бременна да не се моря да влача голямата за всяко нещо, ако паднат трохи от масата, примерно. Wink И досега си я ползвам по няколко пъти на ден - малкия като направи боклук, разсипе нещо, го събирам на минутата. Не е мощна като голямата, чорапите не ми всмуква  Joy , но всички други боклуци - да. Спестява ми време и услия, а като почне да се изтощава я слагам на зарядното и бързо се зарежда. Вече 2 години съм доволна.
Виж целия пост
# 12
Ох, аз не говорех за такава....Аз искам една, не знам как се казва точно, с дълга дръжка е, не знам дори дали е на бетерии или е с нещо механично  Rolling Eyes Както и да е..
Виж целия пост
# 13
Понеже имам една голяма бисквитотрошачка, а също "острачка" на моливи, а на скоро родих и още един бъдещ такъв, а на всичкото отгоре имам и папагал, който хвърля наоколо много боклуци имам следния въпрос - за всичките ми налични трошачи и хвърлячи ще ми свърши ли работа такава прахосмукачка на Филипс? Колкото за едно бързо ежедневно почистване около клетката или масата?
Виж целия пост
# 14
Ами разбира се, аз точно за това я ползвам: сина ми разнася бисквити и храна из цялата къща и въпреки, че всеки ден пускам голямата прахосмукачка, не е достатъчно и "вървя след него" с малката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия