ситни пъпчици около очите - нужда от помощ

  • 7 116
  • 7
Момичета, моля за вашата помощ. Появиха ми се много ситни червени пъпчици около очите и не ми се махат Cry Не мога да определя от какво се получиха Rolling Eyes Мажа се с 2 околоочни - на Диор срещу първи бръчки и на Биодерма Сенсибио. Първо спрях Диора, защото реших, че е от него и започнах само с Биодерма-та, но нямаше ефект, сега спрях и нея. В момента с нищо не се мажа ooooh! Но пак си стоят #Cussing out #Crazy Не ме сърбят, но много ме притесняват. А да не би да са се получили от тоалетното мляко?! Thinking
Нямам време за дерматолог ooooh!, затова се обръщам към вас, ако някой е имал същия проблем, да пише  bouquet Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Изчакай да мине малко време и ако не изчезнат тогава на дерматолог.При мен са се получавали от кремове-спирам да се мажа и се махат.
Виж целия пост
# 2
Получила си някоя контактна алергия от продуктите .Ще отшуми ,просто спри да се мажеш известно време. Моята кожа около очите е много чувствителна и дори от сапун ми се надуват .Сега за капак получих от гела на Нивея алергия и съм с червени петна около очите #Cussing outНе си купувайте от него #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Колко време мислите, че не трябва да се мажа с крем? 1, 2 седмици? Rolling Eyes И грим ли да не слагам? Embarassed  bouquet
Виж целия пост
# 4
И на мен ми се е случвало от крем. Не ползвай никаква козметика около очите докато обрива не се махне напълно. Ако все пак не изчезне до 3,4 дена най-добре да отидеш на дерматолог. Ако се чудиш какъв почистващ продукт да ползаш - силно ти препоръчвам почистващото мляко за чувствителна кожа на Талодерма, то е без парфюмна композиция, аз го използвам за зоната около очите без проблем.
Стискам палци бързо да се оправиш Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И на мен ми се е случвало от крем. Не ползвай никаква козметика около очите докато обрива не се махне напълно. Ако все пак не изчезне до 3,4 дена най-добре да отидеш на дерматолог. Ако се чудиш какъв почистващ продукт да ползаш - силно ти препоръчвам почистващото мляко за чувствителна кожа на Талодерма, то е без парфюмна композиция, аз го използвам за зоната около очите без проблем.
Стискам палци бързо да се оправиш Simple Smile

Благодаря за пожеланията!  bouquet
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се е случвало от крем. Не ползвай никаква козметика около очите докато обрива не се махне напълно. Ако все пак не изчезне до 3,4 дена най-добре да отидеш на дерматолог. Ако се чудиш какъв почистващ продукт да ползаш - силно ти препоръчвам почистващото мляко за чувствителна кожа на Талодерма, то е без парфюмна композиция, аз го използвам за зоната около очите без проблем.
Стискам палци бързо да се оправиш Simple Smile

 Peace
Виж целия пост
# 7
На мен също преди 2-3 седмици ми се появиха такива ситни пъпчици около очите. Мазах ги 2-3 дни с крем Бочко и изчезнаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия