Цифров фотоапарат

  • 4 149
  • 32
Искаме да си вземем цифров фотоапарат,бихте ли ме посъветвали какво е важно да се знае при закyпyването на такъв и може ли да ми препоръчате модел и марка.Благодаря,на всички които ще се включат!
Виж целия пост
# 1
Най -добре отиди в Техномаркет или Технополис, кажи на продавачите до колко пари искаш фотоапарат и те ще ти предложат най -доброто за цената.
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам Олимпус и Канон - това са най-добрите марки за фотоапарати
за не професионалисти - 5-7 мегапиксела е ок, оптичният зум е важен - около 2,5 - 3 е нормално според мен, хубаво е да може да прави клипчета със звук, дисплея да е по-голям
вземете си допълнителна памет и батерии

препоръчвам нещо от типа - http://911.bg/a2/offers.asp?tm=27&mo=9049&parent=5601&m=12
Виж целия пост
# 3
Хубаво е да има стабилизация на образа - това ти гарантира хубави снимки дори при мърдащо дете или трепване на ръката при снимане. Ако имаше на мен кой да ми го каже това преди две години щях да съм му много благодарна!
Виж в станицата на Олимпус - има прост тест, който да те насочи към определени фотоапарати, както и съвети при покупка - http://www.olympus.bg/consumer/208_camerafinder.cfm


Виж целия пост
# 4

 Peace И аз съм си харесала този!
Виж целия пост
# 5
Зависи за какво го искаш.
ЗА семейни любителски снимки това
наистина е готина сапунерка за добри пари.

Ако ще се увличаш по фотография и фотоексперименти - прочети тук, и сама ще си отговориш на въпроса.   bouquet


Виж целия пост
# 6
Най -добре отиди в Техномаркет или Технополис, кажи на продавачите до колко пари искаш фотоапарат и те ще ти предложат най -доброто за цената.

Точно така направихме и ние  Grinning
Бяхме се спрели на Канон или Панасоник Лумикс, но консултантът ни предложи един Пентакс и се оказа наистина много добър.
Виж целия пост
# 7
Благодаря,за съветите на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Мога ли и аз да използвам темата т.к. сме пред същата крачка-закупуване на цифров фото апарат.Препоръките ви наистина са добри,но се питах този Canon A550 дали има стабилизатор на образа? Нати Пентакс на каква цена е и би ли дала модела му за да го разгледам по добре?Има ли стабилизатор ?
И още нещо:размер-каква карта памет ми е необходима за да ми върши работа.става въпрос за любителски снимки.
Виж целия пост
# 9
Аз си купих Самсунг ,има 8 пиксела,стабилизатор на картината,прави клип колкото искаш дълъг и разни други неща,беше 350 лева,но преди 1 година .Много съм доволна ,а и вече са по-евтини.Картата ми е 1 гб и ми стигна за няколко дена в Гърция,даже се чудих какво още да снимаме.Зарядно с 4 бр.батерии е около 25 лева и са достатъчни за няколко дена снимки.
Виж целия пост
# 10
Cash ,kaкъв му е модела?
Виж целия пост
# 11
За непрофесионален фотоапарат препоръчвам горещо Panasonic Lumix. За цената си са фотоапаратите, предлагащи най-много екстри, в сравнение с другите. Има стабилизатор на образа, много готови сцени, и възможности за ръчни настройки, ако се занимаваш малко повече с фотография.

Всичко това установих с много търсене и обикаляне преди да купим нашия. Ако се спреш на тях в Технимаркет има много голям избор! Ако искаш поглдни тук http://www.kkelectronics.com/products.php?page=4&klasaswe=00 … &grupaswe=013
Виж целия пост
# 12
правда z-какъв е точно модела на апарата ви?
Виж целия пост
# 13
Мога ли и аз да използвам темата т.к. сме пред същата крачка-закупуване на цифров фото апарат.Препоръките ви наистина са добри,но се питах този Canon A550 дали има стабилизатор на образа? Нати Пентакс на каква цена е и би ли дала модела му за да го разгледам по добре?Има ли стабилизатор ?
И още нещо:размер-каква карта памет ми е необходима за да ми върши работа.става въпрос за любителски снимки.
за картата памет - аз първо имах 250 мб, но понеже съм като луд с картечница и снимам всичко, си взех 1 мб (за 50лв от Германос) и за сега ми стига. Правя и филмчета.
Какво имаш предвид стабилизатор на образа?
Виж целия пост
# 14
Нати Пентакс на каква цена е и би ли дала модела му за да го разгледам по добре?Има ли стабилизатор ?

Струва около 300 лв., може и малко отгоре - не помня точно. Има стабилизатор и всички екстри, за които се сетиш. Не помня точно коя серия е - в къщи е, трябва да погледна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия