Домашната сауна на Telestar

  • 5 515
  • 13
Приятели на мои познати си купили такава и са много доволни. Почиствала цялата им кожа. Не можели да кажат дали наистина се отслабва, понеже я ползвали само 3-4 пъти, но това което забелязали, е че при начални симптоми на грип и настинка сауната стопирала вируса. След това се чувствали буквално, като новородени и с много хубава кожа.

Имате ли някакви наблюдения за въпросната сауна? Не е много скъпа.
И май ако я ползваш често си е на далавера. Ето материали:
http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=416

Ето и малко снимки:

   




Моля споделете впечатления! Нещо много ме блазни, но все още се колебая  newsm78. Струва 198 лв.
Виж целия пост
# 1
И наистина ли се поти човек?

Защото и сауна колана уж запотяваше,ама хич не действа newsm78

Впрочем ,наскоро имаше такава тема.
Виж целия пост
# 2
Аз съм с ниско кръвно и ако вляза в това сигурно ще колабирам, иначе ми прилича на сушилнята за дрехи на WS Teleshop. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз съм с ниско кръвно и ако вляза в това сигурно ще колабирам, иначе ми прилича на сушилнята за дрехи на WS Teleshop. Simple Smile
И аз съм като теб,но не вярвам в тази сауна температурата да доостига като в истинските.Даже се чудя изобщо дали ще е ефикасна...
А и главата ти е навън,което е плюс.
Виж целия пост
# 4
На мен ми става лошо като се къпя... Crazy
Виж целия пост
# 5
Казват, че много се изпотявали - само за 15-20 мин. и ставали мокри. След това само си вземали душ, за да отмият мърсотията, която излизала с подта им.
Наливала се вода в резервоара, която се изпаравяла  Hug и това предизвиквало потенето.
2 - 3 пъти си спирали настинките до сега.
Виж целия пост
# 6
Ползвали я 3-4 пъти, а 2-3 пъти са си лекували настинките досега?  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Преди време си купих колан със сауна ефект от същия теле шоп. Пълен боклук. Как един път не се изпотих от него.
Предубедена съм!
Виж целия пост
# 8
Ай де момичета който го има похвалете  се има ли ефект  Hug   bouquet! И аз много го искам но нямам излишни пари за боклуци!
Виж целия пост
# 9
искам да чуя и аз мнения  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
i az si go pora4ah po internet predi 2 sedmici no o6te nqmam potvarjdenie i se 4udq dali napravo da ne otida do magazina qvno 4e nqma da pristigne ako 4akam o6et
Виж целия пост
# 11
a vsa6nost nqkoi moje li dam i kaje kolko vreme sled zaqvkata mi trqbva da polu4a produkta
Виж целия пост
# 12
Да побутна темата,че доста време не  е писано.Също имам въпрос  към хората,които я ползват или са я ползвали Simple SmileТа въпроса ми е:Има ли къде да се седне вътре,че ми е  много чудно,как така като се сгъне става малко?Благодаря предварително. Peace
Виж целия пост
# 13
Искам и аз, ако е ефикасна!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия