данъчните облекчения

  • 438
  • 5
мами вещи в сферата на законодателството имам нужда от ориентация след като имам бебе какво следва и мога да направя, за да мога ползвам облекчение и за да си получавам полагащото се от държавата, бебето ми се роди на 15.11.2007 ако това има значние ?
Виж целия пост
# 1
Ако си на трудов договор, да говориш с работодателя май е най-лесно. Иначе - с годишната данъчна декларация се попълват и тези.
Виж целия пост
# 2
на трудов договор съм, а кога се подава данъчната декларация, не съм подавала до сега
Виж целия пост
# 3
Облекчение ползва единия от родителите.При семейство  си избират сами,при липса на граждански брак,този ,който упражнява род.права.Ако,ползващият облекчението родител работи по трудово или служебно правоотношение се подава декларация по образец през работодателя до 31.12.2007.,ако за доходите си ползващия облекчението родител следва да подадае год.данъчна декларация облекчението се ползва с подаването на тази декларация като се попълва приложение към нея.Попълва се
и декларация от др.родител,че той няма да ползва облекчение -за по-вече инфо сайта на НАП.
Виж целия пост
# 4
влез в сайта на НАП-там мн добре и подробно е обяснено
Виж целия пост
# 5
чети ето тук
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия