Д-р Слънчева...

  • 1 021
  • 2
Д-р Слънчева... имаме следния проблем ядяхме Аптамил 1 но се запекохме и ни препоръчаха да минем на Фризовом и така 1 месец и резултат още по злобен запек Confused
Минахме на Аптамил отново и горе долу сме по добре с акането поне не е на камък но пък е тъмно зеленикаво-кафяво и си е като пластелин Confusedно пък започнахме да повръщаме доста от  него! Моля Ви за съвет!  bouquet
Захранихме се преди 20 дни с плодово пюре уж да помогне за запека!
Педиатърката ми ме кара да мина до нея утре за някаква рецепта за прахчета против повръщане но се притеснявам нали е лекарство   Confused
Виж целия пост
# 1
Това е физиологичен рефлукси и в тези случаи не се препоръчват някакви специални лекарства. За запекът можете да давате Дуфалак по 5 мл. сутрин на гладно. Тези стомашно-чревни проблеми са нормални за децата до 3-4 м. и след това всичко се нормализира.
Виж целия пост
# 2
Днес ми предписа някаква рецепта и ме прати педиатърката в една аптека да ми ги направят тези прахчета за повръщането  които да давам 10 дни по едно на ден  разтворено в малко вода има Мотилиум 1 мг. за 10 те дози общо и още 1 нещо което не разчитам! Надявам се да не му навреди! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия