Ако трябва да подарите на майка си

  • 2 334
  • 39
крем за лице в порядъка на ...до 100 лв. За суха кожа, 50+ , дневен - какъв щяхте да изберете и купите?
Виж целия пост
# 1
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.
Виж целия пост
# 2
на виши
Виж целия пост
# 3
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.


и моята Joy купих и парфюм вчера и тя цял ден мърмори колко пари съм била дала за него и за какво друго мога да ги похарча
Виж целия пост
# 4
О моята майка би се зарадвала много. Но бих взела нещо тип Clarins, Lancôme, Biotherme, Clinique, Dior...  нали все пак искаш към 100 лв. да е Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.
Май и моята спада към тази категория Peace
Виж целия пост
# 6
Моята би се зарадвала и би ме наругала, че съм дала толкова мангизи за крем, при положение, че иска да си посее намси кви холандски луковици пред къщата, които са  по 10лв. за брой, примерно... та бих и подаила нещо като Есте, Шанел или Ланком...
Виж целия пост
# 7
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.
Май и моята спада към тази категория Peace
Ахам, и моята  Peace
Виж целия пост
# 8
Момичета,искам да купя такъв крем - за жена на 52г.със суха кожа,дневен,противобръчков,хубав и очаквам предложения от вас.Защо се хващате за цената,пък и майките не заслужават ли скъп подарък?Добре ,нека бъде така - много хубав дневен крем за жена на средна възраст.Този,дето ако имахте пари бихте подарили за Нова година на майка си.
Благодаря за отговора на Iventse!Този на Диор в нашето малко градче едва ли ще се намери,но за другите още утре ще проверя.
Виж целия пост
# 9
Бих питала в магазин.
Не във форум.

Някой хубав, реномиран магазин.
Или някой козметик.
Или в крайна сметка бих питала майка ми какво иска.
Моята винаги  ми казва.

За пари не говорим.
Виж целия пост
# 10
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.

И не само твоята  Grinning
По темата -
На Шанел Peace
Или на Лапрери, ама тогава доста ще надвишиш бюджета
Виж целия пост
# 11
Момичета,искам да купя такъв крем - за жена на 52г.със суха кожа,дневен,противобръчков,хубав и очаквам предложения от вас.Защо се хващате за цената,пък и майките не заслужават ли скъп подарък?Добре ,нека бъде така - много хубав дневен крем за жена на средна възраст.Този,дето ако имахте пари бихте подарили за Нова година на майка си.
Благодаря за отговора на Iventse!Този на Диор в нашето малко градче едва ли ще се намери,но за другите още утре ще проверя.

Разбира се, че заслужават Peace, даже най-много от всички  bouquet Аз бих препоръчала Biofirm Lift на Biotherm - има го във вариант за суха кожа и за нормална към комбинирана! Противобръчков, с лифтинг ефект! Майка ми остана доволна от него Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Аз и подарих крем против бръчки на Loreal, дневен и нощен, много е доволна, а и не са много скъпи.  Peace
Виж целия пост
# 13
Моята ползва Ив Роше, казва, че е доволна. Около 40 лв. е май...
Може да й вземеш крем от марката, която ти си ползваш и си доволна, но серията за 50+....
Виж целия пост
# 14
Бих се спряла на Dr Renaud, Academie, Ingrid Millet, Collin. Успех в избора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия