За нашите майки

  • 1 581
  • 23
Само моята майка ли ме изкарва извън равновесие понякога ?  ooooh!
От време на време като почне да ме критикува страшно става- много си напъляла напоследък, тази прическа не ти отива,тази пола  не ти стои, приятелката ти Х как се беше издокарала, а пък ти...... Все неща от този сорт  #Crazy  Направо се замислям,че ако майка ми си мисли така какво ли мислят другите хора ?  Confused
Майка ми е, обичам си я, но аз съм на 20г и не съм омъжена, живея си с нашите и направо няма къде да се скрия от подобни атаки  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Моята ме критикува умерено, но като имаш предвид, че още се крия, че пуша  Whistling неизбежно е  Grinning ние винаги ще сме им деца и те винаги ще са ни родители  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Щях да кажа изнеси се, ама все тая. Аз съм и изнесена в друг град, и омъжена, и още ми ги дрънкат подобни - много съм била развлачена, ама вземи я подстрижи косицата, ама я каква официална ризка ти купих...
Няма отърване с две думи.
Дразни те, но я обичай, всъщност сигурно е съкровище в сравнение с други изблици на родни майки, които четем тук...
Виж целия пост
# 3
   Това са бели кахъри.Майките каквото и да казват го казват за добро, или поне така  се стремят да е.И аз се дразнех  доста от  майка си.Имали сме конфликти, дори огромни -неизбежно е.По ирония на съдбата , точно когато се разбирахме прекрасно и  нещата потръгнаха аз я изгубих.Дори не разбрах , че я губя, за да се сбогувам с нея.Тя просто си отиде, в ръцете ми, само за  минути Cry.Сега  бих  била толкова щастлива да е тук и да ме укорява и дразни.Ама нея вече я няма и  живота ми е толкова пуст...
   Обичайте ги, момичета, не им се връзвайте.Вземете най-доброто, докато са с вас, защото после ще е късно.Това е толкова силна връзка, която даже в смърта не се къса, а само боли, страшно боли.
Виж целия пост
# 4
Хич не им се връзвам, нито на моите, нито на свекърите Mr. Green В един момент явно ЕГН-то си казва думата, та ги прихващат все по-често всякакви глупости Mr. Green Не им обръщай внимание, иначе ти ще се побъркаш, а за тях все едно нищо не е било  Hug
Виж целия пост
# 5
Да не те отчайвам ама с годините ще  става по-зле. Аз не живея с нея вече 15 години и пак като се видим ме изнервя зверски. Ама ми плаща сметките и ми гледа детето, така че си я търпя.
Виж целия пост
# 6
       Обичайте ги, момичета, не им се връзвайте.Вземете най-доброто, докато са с вас, защото после ще е късно.Това е толкова силна връзка, която даже в смърта не се къса, а само боли, страшно боли.
Цитирам и съм съгласна..макар и моята майка да ме изнервя още на вторият час,когато сме заедно...но времето лети... Confused
Виж целия пост
# 7
Критикува, но пък какво да се прави. Виждаме се прекалено рядко, за да имаме време да се сърдим.
Виж целия пост
# 8
Хм. Почакай да се омъжиш. Ще се сдобиеш с мноооого по-голям дразнител.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Намерила какво да я дразни..... ooooh!
Виж целия пост
# 10
Така е, с възрастта майките се променят, дават фира и мозъка и нервите им, но да не забравяме, 4е и ние вървим на там.
А 4е свекървите нервят, то си по дефолт.
Виж целия пост
# 11
По тази тема мога да напиша докторат  Mr. Green
Няма друг човек, който да ме критикува, ядосва, порицава, докарва до нервен срив така, както майка ми.
Няма да се впускам в подробности.
Виж целия пост
# 12
За мен лично няма по-голям дразнител и от свекито ,и от майка ми-наравно ги смятам.Колкото по-далеко и от двете-толкова по-добре.
Виж целия пост
# 13
Никога не ме е дразнила и критикувала за нищо! Дори сега, когато ми дава съвети (поискани) за детето, които аз така или иначе не спазвам (що ги искам тогава не знам) - все ми повтаря, че аз си знам най-добре как да постъпя... Абе, обичам си я  Hug
Виж целия пост
# 14
По тази тема мога да напиша докторат  Mr. Green
Няма друг човек, който да ме критикува, ядосва, порицава, докарва до нервен срив така, както майка ми.
Няма да се впускам в подробности.

smile3521 smile3521 smile3521Боже,Боже каква е тази наша съдба!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия