момиченце на 2г.-подарък-спешно

  • 836
  • 4
Здравейте
Трябва спешно да купя подарък - няколко броя игри за дете на 2г. Сумата няма значение. Интересува ме ако може мамите с опит да ми кажат какво му е интересно да играе момиченце на 2г.?Моето племенниче е много любознателно, заиграва се кротко с родител - така че пишете ми идеи. Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Не зная за игри,но дъската за рисуване на Чико е чудесна Peace
Виж в "На пазр" има доста интересни теми или в "Нашите деца"
Виж целия пост
# 2
това е добра идея - къде мога да я намеря?Отдавна искам да купя и за нас подобно нещо
Виж целия пост
# 3
Детска кухня, бебе с различни аксесоари към него - напр. за къпане, хранене, пробличане и т.н., всякакви дървени играчки и пъзели, книжки.. това ми изкача първосигнално.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми е долу-горе на тази възраст. Играе много с кукли, бебета, книжки - обикновени и музикални, както и с подобни пъзели http://shop.danet.bg/index.php?cPath=73_229_249 Конструктор също има и с удоволствие играе и с него  Peace Сега й взехме детска йоника с микрофон, мисля че и нея ще хареса, пазим я за Коледа. Количка за кукли, легло, столче за хранене пак за кукли... Дъска за рисуване има и също е добра идея. Къщи за кукли има много хубави, както и разни центрове - кухня, магазин, тоалетка с обледало и разни "мадамски" принадлежности. Цените обаче са по-високи.
 Ако се сетя нещо ще допълвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия