Неприятно изпотяване?

  • 3 361
  • 37
 Sad Здравейте
Имам един неприятен проблем. От известно време въпреки че е зима и е студено само няколко минути след като излеза от вкъщи и подмишниците ми усещам непреятно мокро.  Sad  Това и през лятото не ми се е случвало. Същевременно ръцете и краката са ми студени?
Помагайте...?
Виж целия пост
# 1
Как? newsm78

Направи си изследвания...хормоните как са ти....кръвна картина....
Виж целия пост
# 2
Аз лятото като се изпотя не мирише, но зимата без да ми е топло и се потя и мирише, не знам на какво се дължи! Rolling Eyes
Много ми помагат тези малките стикчета на рексона Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък ползвам един спрей Odor ex се казва, от който съм много доволна. Няколко дни, след вечерния душ пръскам, сутринта измивам. После нямам проблем поне 10-15 дни. Някой беше писал, че запушвал порите под мишниците и кожата не може да диша, та не знам колко е вредно,ама само в това ми е спасението . newsm78
Иначе и аз съм така- лятото не мерише, но зимата... #Puppy dog Може би е от изкуствените подплати на саката, с които ходя ?!
Виж целия пост
# 4
.......
Много ми помагат тези малките стикчета на рексона Peace

Просто са страхотни! От години използвам тези стикчета и съм забравила какво е да се изпотиш под мишниците. Задължително обаче министикчетата на Рексона. Големите не са същите. Има разлика. Няма друг продукт който така да ми действа добре!
Виж целия пост
# 5
.......
Много ми помагат тези малките стикчета на рексона Peace

Просто са страхотни! От години използвам тези стикчета и съм забравила какво е да се изпотиш под мишниците. Задължително обаче министикчетата на Рексона. Големите не са същите. Има разлика. Няма друг продукт който така да ми действа добре!

благодаря за инфото ще пробвам и аз и ще споделя впечатления  Peace
Виж целия пост
# 6
vok този спрей Odor ex в аптеките ли се продава или го има навсякъде. А цената му каква е?
Виж целия пост
# 7
ODOR EX - серийката с червената капачка - пръскаш се вечер, сутрин се къпеш и никакви проблеми 2 седмици:) Има го по аптеките и цената му е 5-6 лв
Виж целия пост
# 8
ODOR EX - серийката с червената капачка - пръскаш се вечер, сутрин се къпеш и никакви проблеми 2 седмици:) Има го по аптеките и цената му е 5-6 лв

Супер е.От както го открих , няма изпотяване лято и  зима.Пробвай го, ще останеш много доволна.
Виж целия пост
# 9
Tasha, има го в Първа частна аптека на Червения Площад. Аз обърнах града докато си го намеря, наистина е много ефикасно.
Виж целия пост
# 10
Tasha, има го в Първа частна аптека на Червения Площад. Аз обърнах града докато си го намеря, наистина е много ефикасно.

Благодаря ти    bouquet

Виж целия пост
# 11
ODOR EX - серийката с червената капачка - пръскаш се вечер, сутрин се къпеш и никакви проблеми 2 седмици:) Има го по аптеките и цената му е 5-6 лв

Супер е.От както го открих , няма изпотяване лято и  зима.Пробвай го, ще останеш много доволна.

Подкрепям с две ръце!
Аз лятото разбрах за него пак от този форум и съм много доволна, даже вече не се налага да правя поддържаща терапия на всеки две седмици, а на месец веднъж.
Виж целия пост
# 12
Ше взема и аз да го пробвам  Peace,иначе използвам Rexona Oxygen и съм доволна  Grinning
Виж целия пост
# 13
Sad Здравейте
Имам един неприятен проблем. От известно време въпреки че е зима и е студено само няколко минути след като излеза от вкъщи и подмишниците ми усещам непреятно мокро.  Sad  Това и през лятото не ми се е случвало. Същевременно ръцете и краката са ми студени?
Помагайте...?

Козметиката си е козметика, но...
пусни едни изследвания на хормоните- женските и щитовидна жлеза. Ако наред с изпотяването откриеш и други симптоми като безпричинно безпокойство, нервност, бърза умора, разсеяност,разстроен сън, необяснимо главоболие, дори след здрав сън, обърни се към лекар. Много напомня автоимунните заболявания. Обилното изпотяване може да бъде симптом.
Виж целия пост
# 14
Mоже да се потиш и заради дрехите. Аз, например, по принцип не се потя дори лятото, но имам една-две блузи зимни, които щом сложа и съм потна. Явно е от материята..  Close А нито са някакви евтини, уж памучни ама явно има нещо синтетично в тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия