за мъжете

  • 1 650
  • 23
Съществуват ли такива мъже в живота Ви, които все още като ги видите, примерно след дълъг период, когато не сте се засичали, и с които сте имали нещо като авантюрка преди години, ви карат да почуствате отново тръпка към тях, мъже с физическа красота, и с "бедна душевност"- т.е човек, който не може нищо да ви даде, откъм чувства, сигурност, стабилност, а единствено и само секс??? Grinning Embarassed
Виж целия пост
# 1
Не
Виж целия пост
# 2
Не.Не съществуват.
Виж целия пост
# 3
Да,има такъв мъж!Мисля си,че беше голямата ми любов. Heart Eyes
Все още като го видя и краката ми се подкосяват.Но както си писала само физическа красота и мъжественост не са достатъчни.Трябва нещо повече от хубав секс-любов,уважение,сигурност...и т.н.които той определено не ми даде! Close
Виж целия пост
# 4
Има...................... Wink
Виж целия пост
# 5
Имам нещо такова, само че не отговаря на изискването "бедна душевност" Wink Момчето е перфектно отвсякъде - красив, умен и сладурски, ама...разминахме се във времето Confused Не съжалявам де. Все пак смятам, че мъж ми е голямата ми любов. Онзи просто е от мъжете, които те карат да настръхваш Crazy Flutter Добре, че живее в чужбина...
Виж целия пост
# 6
хаха,колко точно казано!
мъжът ми е такъв.
ние затова се и разделихме.
защо има такива мъже?
Виж целия пост
# 7
Моят случай е като на Белинда. Бяхме състуденти, но просто се разминахме във времето. Дори е роден на същата дата като мъжа ми. Много си го обичам, рядко се виждаме, но сме много близки. Той е един от най-интелигентните и определено най-интересният човек, който познавам.
Такъв само за секс... май имаше един по едно време, но беше за кратко и определено ми мина отдавна подкосяването на краката.


Виж целия пост
# 8
Имам си един такъв Whistling
Виж целия пост
# 9
Нямам такива...Не мога да си представя да съм с някй само за секса...Ако не ме гребне сърцето и душевността му - няма как да стане.... Ама аз съм си романтичка, де...Все вярвам в сърцето....а то напоследък при повечето мъже май липсва.. Thinking
Виж целия пост
# 10
Да,има такива.Не мога да си представя и аз да съм с мъж,който не може нищо да ми предложи,но въпроса на темата май не беше дали се замисляме,а дали ни се подкосяват краката при вида на такъв мъж и дали чувстваме тръпка-да,има такъв мъж и да,чувствам тръпка като го видя.Но нищо повече не става... WinkПонеже първосигнално харесвам някой на външен вид,после мисля.Добре обаче, че мисля... Laughing
Виж целия пост
# 11
Имам нещо такова, само че не отговаря на изискването "бедна душевност" Wink Момчето е перфектно отвсякъде - красив, умен и сладурски, ама...разминахме се във времето Confused Не съжалявам де. Все пак смятам, че мъж ми е голямата ми любов. Онзи просто е от мъжете, които те карат да настръхваш Crazy Flutter
Това сякаш аз съм го писала...
Виж целия пост
# 12
И в моя живот има един такъв мъж newsm78 Обичам безкрайно мъжът ми. Към другия нямам никакви чувства, но като го видя ми се подкосяват краката. От години се чудя защо се получава така и докога ще е  newsm78
Виж целия пост
# 13
Скоро срещнах мъжа с когото имах връзка точно преди да се запозная с мъжлето ми и по принцип съм адски разочарована от него и не тая никакви добри чувства към него ,но в момента в който го видях усетих как ставам цялата червена и ми се подкосяват краката. newsm78
Виж целия пост
# 14
мъже с физическа красота, и с "бедна душевност"- т.е човек, който не може нищо да ви даде, откъм чувства, сигурност, стабилност, а единствено и само секс??? Grinning Embarassed
Има. Не отговаря на описанието само че  Grinning
Не припадам като го видя, дори ако нямам идея за усещането да съм с него, по-скоро не бих. Изкушавам и съм изкушена. Това ни свързва само.
А ти marsiana?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия