Правилно ли постъпих?

  • 3 664
  • 35
..
Виж целия пост
# 1
не успявам да гледам Комиците
не знам за кой образ говориш, но предполагам че си имаш своите причини
никой не може да те съди за постъпката ти - важното е ти да вярваиш че е правилна, а не какво мислят другите!
правилността я определями ние ...свише не ни е дадена и щом ти се чувстваш зле от скеца - значи е правилно да го кажеш на всеослушание! не виждам нищо лошо, пък дано ти обърнат внимание.....
и не се обвинявай за чувствата си - всеки е с различна чувствителност и възприемчивост и затова сме уникални! това ние хубавото и ценното и всеки трябва да бъде уаважаван за чувствата му
Виж целия пост
# 2
Пуснах тази тема за да изясня на себе си какво е отношението на другите по този въпрос. Явно че "повредата" е в моя телевизор, щом това не ме разсмива, а обратно. Явно трябва да променя ъгъла от който гледам. Но като се подиграват с тези неща, и ние съответно гледайки ги безмълвно, не се ли съгласяваме негласно, че сме хора 2-ра ръка. Т.е. ДА това наистина е смешно.   Peace
Виж целия пост
# 3
Сигурно ми се събират общо 3 минути гледане на Комиците, от както са на екран.
Не го гледам това предаване, макар актьорите да са добри според мен. Уви не мога да кажа същото за сценариите. А това, което пишеш явно потвърждава думите ми. Никога не съм попадал на този образ, но ако е това, което си мисля... подкрепям те с 2 ръце
Виж целия пост
# 4

Знам за какво говориш.
Последното, което гледах от тях, бе четиричленно семейство с неправилна захапка.
"Хумор" беше, че не можаха да изгасят свещ на масата. Споделям негодуванието ти.
Виж целия пост
# 5
     Аз също подкрепям мнението ти. Друг скеч, който не ме разсмива е образа на Станислав Христов Христосков от "Шоуто на Слави". Cry
Виж целия пост
# 6
Зори,не гледам Комиците.Би ли споделила за този образ,какъв е..защоо аз нещо не разбрах.Ако става въпрос за поредната подигравка с "малоумни","олигофрени"...споделям напълно мнението ти!
Виж целия пост
# 7
Пуснах тази тема за да изясня на себе си какво е отношението на другите по този въпрос. Явно че "повредата" е в моя телевизор, щом това не ме разсмива, а обратно. Явно трябва да променя ъгъла от който гледам. Но като се подиграват с тези неща, и ние съответно гледайки ги безмълвно, не се ли съгласяваме негласно, че сме хора 2-ра ръка. Т.е. ДА това наистина е смешно.   Peace

Не,повредата не е при теб,а при тях!
Според мен си постъпила съвсем правилно.
Лошото,обаче е,че за повечето хора това смешка!
Виж целия пост
# 8
..
Виж целия пост
# 9
мили майчета разбирам ви
но все пак често по света хората се смеят на такива неща
не само у нас
нека не съдим само нашите си хора
уви менталните проблеми винаги са били обект на присмех...казват че по това се съди за обществото до къде се е изидгнало или спуснало....
Виж целия пост
# 10
Здравей,адашке
Правилно си постъпила и е похвално,че си им го казала  Peace
Виж целия пост
# 11
Харесвам актьора Христо Гърбов,но ТОЗИ ОБРАЗ и мен ме притеснява.
Смехът е хубаво нещо,но не и когато е за сметка на здравословното състояние на хората,независимо физическо или душевно такова.Никой не прави съзнателен избор да е болен,никой не иска да го сочат с пръст и да е обект на подигравки.Борим се за интеграция на на нашите деца,но "художествени образи",като този продължават да насаждат в съзнанието на хората дълбоко вкоренените възгледи,че душевно-болните са втора ръка хора и тяхното място не е сред "здравите и нормалните".
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.
Виж целия пост
# 12

Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.
Аз съм ЗА.Да го направим Peace
Виж целия пост
# 13
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

това трябвма да се съгласува с Мамма и Татти ако ще е от името на форума
иначе и аз съм за, но може да е от НАШЕ име - не е нужно да ангажираме форума с това
Виж целия пост
# 14
Да го направим, подкрепям Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия