растат ни зъби не иска да яде манджи

  • 2 850
  • 8
растат ни първите зъбчета и не иска да яде готвено само кремчета и каши и при вас ли беше така
Виж целия пост
# 1
И при нас е така от 3-ри дена голям зор с тва ядене. Отказва ми даже вечерното ядене на NAN. Само киселото мляко го яде, а манджите на обяд ги ядем 2-ва часа.Днес даже и кашата не искаше да яде. Иначе сме нямали никакви проблеми с храненето до сега. Отгоре избиха два зъба и трети е на път. Незнам дано е временно, че ще се видя в чудо Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ох, и аз полудях вече. По принцип мойта щерка не е от най- ящните, но поне 2 месеца си хапваше нормално. Е, като започнаха да избиват 3 зъба отгоре, зор голям. От месец насам яде много странно. Един ден яде що- годе добре, а друг може и цял ден да хапне едва- едва. Не ти манджи, не ти кремчета, не ти мляко, като се запъне не и не. Рев, не ще и не ще. Иначе си е жизнена за двама. Ама и аз предполагам, че е от зъбките. Сега ще й правим и изследвания за годинката, така че ще се види.
Виж целия пост
# 3
При всяко избиване на зъби отказва почти всички храни за около седмица. Обикновено минава само на АМ за този период. Не се притеснявам, смятам, че детето си знае най-добре от какво има нужда.
Виж целия пост
# 4
и ние скоро време ще имаме зъби и е нормално да не искат да ядът поради тази причина,не се притеснявай
Виж целия пост
# 5
Имало е дни, в които мойта дъщеря е карала само на АМ когато са й никнали зъбки. Не се притеснявай. Ако пие АМ, или кисело мляко, или яде каши- давай смело докато мине периода. Пробвай и с парченца кашкавал, корички хляб, парченца ябълка- нещо по- твърдо и лесно за хващане, което да яде детето самичко.
Виж целия пост
# 6
Поне иска каши и кремчета, моят син нищо не иска. Хапва няколко лъжички и това е.
Виж целия пост
# 7
На радост в момента й растат 4-те кучешки наведнъж. миналата седмица караше само на кисело мляко и купешки каши. Два зъба избиха и започна по малко да яде и плодове, особено мандарини и банани. Пробвай да даваш плодове  и прясно изцедени плодови сокове  Peace

В момента съм направила крем супа от тиква и направо се чудя как прояде малко, можеш нещо такова да измислиш, кремообразно....
Виж целия пост
# 8
Имаше цели седмици, през които караше само на мляко, може и заради зъбите да е било, не знам, външни признаци на болка не е имало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия