Някой има ли този модел прахосмукачка ?

  • 1 590
  • 19
тази 
Някакви отзиви ?
Виж целия пост
# 1
Мойта е подобна,супер доволна съм за момента,но имай впредвид,че я ползвам от около месец
Виж целия пост
# 2
точно този го нямам, но имаме с ХЕПА филтър на друга марка и съм супер доволна, просто нищо общо с обикновена прахосмукачка. Предпалогам, че на Самсунг е много по-добра и май има повече екстри.
Виж целия пост
# 3
И аз имам подобна, ползвам я от около година и съм изключително доволна..

Най-много се радвам, че е малка и компактна  Wink
Виж целия пост
# 4
Аз също имам прахосмучакча с ХЕПА филтър на друга марка / по-евтина/ и съм супер доволна. Почиства чудесно и се поддържа много лесно. Отдавна забравих торбичките за прах, освен това може да освежава въздуха с произволен аромат, който поставиш върху мембраната.
Сигурна съм, че Самсунг ще е още по-добра.
Виж целия пост
# 5
Мерси за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 6
Аз също имам прахосмучакча с ХЕПА филтър на друга марка / по-евтина/ и съм супер доволна. Почиства чудесно и се поддържа много лесно. Отдавна забравих торбичките за прах, освен това може да освежава въздуха с произволен аромат, който поставиш върху мембраната.
Сигурна съм, че Самсунг ще е още по-добра.

Коя марка е твоята прахосмукачка ?
Виж целия пост
# 7
Имам подобна Самсунг от Техномаркет - май месец е купена и от тогава виси в сервиза.
Двигателя работи без проблем, но капаците как падат, не е истина просто.

И смученето е под всякаква критика, успявам да изчистя половин хол на панелен апартамент, включва се някаква защита и после я чакам поне час да заработи отново.

За обслужването в сервиза на Техномаркет роман мога да напиша, по-отвратилно обслужване не съм срещала никъде - "ми що ги купувате тея боклуци" - това ми отговарят когато занеса отново прословутата прахосмукачка за рекламация.

По-добре избери друга марка и друг магазин.
Виж целия пост
# 8
И моята е подобна на Самсунг и хич не съм доволна!Както ти е написала и Zarinka,включва се някаква защита и тя просто престава да смуче,все едно е препълнена.И така едно чистене си отнема сумати време
Виж целия пост
# 9
Хубава е, но аз искам Рейнбоу Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
zarinka и mokoloko направо ми секнахте интусиазма
Виж целия пост
# 11
И нашата прахосмукачка е с хепа филтър и за две години само веднъж и се включи защитата,защото беше препълнена наистина.Почиствам тристаен апартамент без проблем ,естествено ,че я изключвам да почива.Не знам ,защо не са доволни и mokoloko
Виж целия пост
# 12
И нашата прахосмукачка е с хепа филтър и за две години само веднъж и се включи защитата,защото беше препълнена наистина.Почиствам тристаен апартамент без проблем ,естествено ,че я изключвам да почива.Не знам ,защо не са доволни и mokoloko


Самсунг ли е ? И ако, да, кой модел е ?
Виж целия пост
# 13

Не.Марката е Тaurus (испанска)
Виж целия пост
# 14
Не.Марката е Тaurus (испанска)
И аз съм с такава Mr. Greenи съм доволна много Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия