мъжете с богат опит...

  • 3 600
  • 57
Срещам се с мъж,който е имал голям опит с жените......безчетен да го наречем...хубавец и ...имал е шансове и ги и е използвал до дупка,не е първа младост,но до сега така е живял!
В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен..........аз обаче съм малко(е,не малко) нещастна...ами ако не е така.........нали съм чувала и аз приказката за вълкът,който кожата си менял,но нравът не..........
Има ли такъв филм,да дам ли шанс или да убия всичко още в зародиш???
Виж целия пост
# 1
Не мога да знам какво изпитват хора, които даже не познавам.
Само искам да ти намекна, че богат опит с жените не се трупа току-така.  Wink Дар-словото и умението да убеждава е задължително качество за всеки плейбой.  Laughing
Е, дано пък наистина да е решил да си седне на задника и точно заради теб!  Grinning
Виж целия пост
# 2
 Мисля, че богатият опит неизбежно прави хората цинични, а влюбването - невъзможно. Остава физическо привличане или в един момент трезва преценка на живота и желание да опита да уседне.
Виж целия пост
# 3
Дай му шанс на човека, толкова време ще изхаби за теб ... пък това, че си поредната и не последната не би следвало да те притеснява.
Виж целия пост
# 4
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.Е....ако ти харесва този мъж дай му шанс да излее чувствата си,но бъди подготвена ,че няма да си последната жена в живота му - ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink
Виж целия пост
# 5
Не знам на колко си години ти - но трябва да знаеш,че ти сама можеш да познаеш дали е влюбен в теб.По действията си и най вече се дръж по настрани.Ако е влюбен в теб - той ще те търси.Успех.
Виж целия пост
# 6
според мен е имал богат опит, просто защото не е имал късмета да те срещне по рано Wink
Виж целия пост
# 7
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.Е....ако ти харесва този мъж дай му шанс да излее чувствата си,но бъди подготвена ,че няма да си последната жена в живота му - ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink
подкрепям това мнение  Peace
Виж целия пост
# 8
Мъжете с богат опит имат невероятната способност да се влюбват до по луда,но за съжаление любовта им е краткотрайна.Е....ако ти харесва този мъж дай му шанс да излее чувствата си,но бъди подготвена ,че няма да си последната жена в живота му - ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink

И аз долу горе така мисля
Виж целия пост
# 9
Наслаждавай се на богатия му опит, но не забравяй да си имаш и едно на ум...,че всяка последна е всъщност предпоследна! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
а има ли някаква облага да е с теб?Пробвай,из4акай,взимай каквото ти дава,пък....времето ще покаже.
Виж целия пост
# 11
Има такива мъже, моят не е пропускал никоя покрай себе си, която му е харесвала.  Женени сме от 4 години, не мога да се оплача че се заиграва сега или ни лишава от внимание. А по-добре ли е да се събереш с неопитен мъж, който да реши в определен момент че много е пропуснал и да му се доживее след като е вече сериозно обвързан?
Виж целия пост
# 12
Ех че сте категорични, бре... Форумката рече и отсече, край.
40-годишен грозен девственик е по-добър вариант, определено.
Виж целия пост
# 13
И аз имах един с богааат опит - беше женен, разведе се, защото продължи да трупа опит... После пак се ожени, но трупането на опит продължава и до днес.
Добре че не го вземах на сериозно.  Mr. Green
Иначе - предимства има - добър в леглото, чаровен, влюбен...
От дъжд на вятър си пишем по скайпа - твърди, че ме обича още Rolling Eyes и да, той бил с разни жени, но тях не обичал пък и в леглото не били като мен. Пробва се човекът - няма лошо. newsm78 А Не го спира, че сам обвързана.
Жена му настоящата - вярно, че е разкрепостена, ама защо го е взела като знае какъв е - това не мога да разбера.
Иначе - за приятел - ще дойде като го викнеш, ще помогне, но за мъж - абсурд!

Иначе съгласна съм, че е по-добре човекът да си е изживял трепетите, че като се сети на стари години - лошо. Сега се сетих и за друг пример. Мой приятел - навремето само жени му бяха в главата и не подбираше особено. Обаче си намери майстора. Сега е с дете, грижовен татко и не мърда от вкъщи. Не знам обаче докога. Всички се чудшм но промяната... Shocked

Но това са само мой впечатления - свят широк, хора всякакви...
Виж целия пост
# 14
...ще имаш незабравими преживявания с подобен индивид(те умеят да боготворят жената до себе си),но не стават за семейство. Wink
smile3521 Така е. Изпитано!
Но ти не каза нищо за твоите чувства към него.Ако много ти харесва и си готова да рискуваш...
И освен това, с такъв мъж се изживяват невероятни моменти, но и някои разочарования. Бъди подготвена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия