Незнам какво да правя.Помогнете!

  • 1 883
  • 20
Сама съм в къщи с двете деца ,имам болки ,но не са като при раждане/много по леки са/,имам контракции ,не съм ги засичала ,нямам възможност.Бебо много мърда и усещам някакви ритмични пулсации много ниско долу.
МОЛЯ  ВИ  СЪВЕТИ
Виж целия пост
# 1
С малък Вальо имах подобен случай - оказа се подготвителни контракции - след 4 часа отшумяха... но това беше при мен...
Защо не се обадиш на личния си гинеколог или на личния си лекар. Ако имаш възможност остави децата на съседка, приятелка, роднина и отиди на контролен преглед...
Първо се успокой
стискам палци Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Имах леки контракции в продължение на един ден с второто ми дете, на следващата сутрин родих. Подчертавам, че контракциите не бяха болезнени въобще, бяха нередовни (средно на 15-30 минути), само последните 2-3 в болницата бяха по-болезнени, преди да започнат напъните. Когато отидох в болницата сутринта в 5 часа с контракции на 3-4 минути имах вече 7 см разкритие.
Мисля, че трябва да се подготвиш и да осигуриш къде да оставиш двете дечица. Може и да не усетиш силни контракции въобще, добре е да те проверят за разкритие.
Ако контракциите станат редовни и на 7-8 минути, тръгвай към болницата. Третото бебче ще се излюпи бързо бързо.
Виж целия пост
# 3
Успокой се и се обади на гинеколога си. Няма ли кой да гледа децата, та ако се притесняваш, да отидеш на преглед? Стискам палци!
Виж целия пост
# 4
Само да ти пожелая леко раждане  Grinning
Виж целия пост
# 5
Децата ще ги оправя,повече ме притеснява че бебо не спира и тези гадни пулсации,досега не е било така.
Виж целия пост
# 6
Обади ли се на лекаря си вече (ако имаш уговорка)? Ако не-оправяй децата и отивай в болницата. Едва ли аз трябва да ти казвам,че всяко раждане е различно, а виждам според лентичката ти,че момента е наближил. Стискам палци и леко раждане!
Виж целия пост
# 7
Обади се на гинеколога си и го питай. Щом нещо те притеснява, не се доверявай само на форума. Точно обратното - първата инстанция е лекарят.
Чакаме да кажеш какво е станало.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Yvette
първата инстанция е лекарят.


Точно така!
Виж целия пост
# 9
Цитат на: живка
Децата ще ги оправя,повече ме притеснява че бебо не спира и тези гадни пулсации,досега не е било така.

И на мен ми се случи тая работа с пулсациите, ама бях в седмия месец.Зарязах всичко и легнах да почивам, минаха ми на другия ден. Ама в твоя случай  - не знам.Сигурно трябва да отидеш на лекар, най- малкото му звънни.Ако нищо не помогне пожелавам леко раждане!И ЕПИДУРАЛНА Упойка!
Виж целия пост
# 10
Цитат на: sonia
И ЕПИДУРАЛНА Упойка!


Не е задължително. С второто ми дете нито имаше време, нито имаше нужда - просто не ме болеше толкова и постъпих с голямо разкритие в болницата.
Но да не разводняваме темата.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
И ЕПИДУРАЛНА Упойка!


Не е задължително. С второто ми дете нито имаше време, нито имаше нужда - просто не ме болеше толкова и постъпих с голямо разкритие в болницата.
Но да не разводняваме темата.

Ми ти защо я разводняваш?Аз само и пожелавам да не я боли жената изобщо!
Виж целия пост
# 12
ами по-добре засечи контракциите!!!
това поне можеш без проблем да направиш! след това звънни на гинеколога си и му кажи на колко минути са...
след разговора с него - вече ще решиш какво да правиш.
А имаш ли разкритие или за сега никакво, т.е. до сега?
Виж целия пост
# 13
Цитат на: sonia
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
И ЕПИДУРАЛНА Упойка!


Не е задължително. С второто ми дете нито имаше време, нито имаше нужда - просто не ме болеше толкова и постъпих с голямо разкритие в болницата.
Но да не разводняваме темата.

Ми ти защо я разводняваш?Аз само и пожелавам да не я боли жената изобщо!


Това е то учтивост.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
И ЕПИДУРАЛНА Упойка!


Не е задължително. С второто ми дете нито имаше време, нито имаше нужда - просто не ме болеше толкова и постъпих с голямо разкритие в болницата.
Но да не разводняваме темата.

Ми ти защо я разводняваш?Аз само и пожелавам да не я боли жената изобщо!


Това е то учтивост.

Ми , скучно ми беше.Sorry.Ама и ти днеска не пропускаш да ме захапеш, на която и да е тема. #Splat
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия