за миризмата на столова в детските градини...

  • 2 823
  • 64
днес ходих до една градина и още от входа ме лъхна миризма на столова.. Скоро говорихме на тази тема и с една приятелка и тя каза, че спомените от ходене на градина са и свързани точно с тази миризма и е много неприятна.
Във всички градини ли е така?
Виж целия пост
# 1
Сигурно, в нашата днес суринта миришеше на риба.
Виж целия пост
# 2
Гадно  Sick
Нямат ли аспиратори  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Във всички градини ли е така?
Не, поне в тези които съм влизала.
Виж целия пост
# 4
   

    Извинявай, но като прочетах темата ти и се разсмях Joy

 Ужас, всеки си намира да се възмущава за нещо ooooh!Таксата е 50лв., едва дават нормална храна за децата, а сега и миризмата от готвено била гадна!Моите спомени също са свързани с готвените манджи като ходех на градина.

 С този бюджет едва ли имат аспиратори!За това има частни градини!Вярно, че са скъпи, но поне задоволяват претенциите на родителите.На този хал на държавните градини не бих посмяла да се оплача от тази миризма.По апартаментите също мирише на готвено все пак!
Виж целия пост
# 5
щерката сега е във филиала и мирише само на белина Wink
иначе и аз мисля че се прекалява вече с претенциите към градините
Виж целия пост
# 6
   

    Извинявай, но като прочетах темата ти и се разсмях Joy

 Ужас, всеки си намира да се възмущава за нещо ooooh!Таксата е 50лв., едва дават нормална храна за децата, а сега и миризмата от готвено била гадна!Моите спомени също са свързани с готвените манджи като ходех на градина.

 С този бюджет едва ли имат аспиратори!За това има частни градини!Вярно, че са скъпи, но поне задоволяват претенциите на родителите.На този хал на държавните градини не бих посмяла да се оплача от тази миризма.По апартаментите също мирише на готвено все пак!

  Подкрепям изказването   202uu
Виж целия пост
# 7
   

    Извинявай, но като прочетах темата ти и се разсмях Joy

 Ужас, всеки си намира да се възмущава за нещо ooooh!Таксата е 50лв., едва дават нормална храна за децата, а сега и миризмата от готвено била гадна!Моите спомени също са свързани с готвените манджи като ходех на градина.

 С този бюджет едва ли имат аспиратори!За това има частни градини!Вярно, че са скъпи, но поне задоволяват претенциите на родителите.На този хал на държавните градини не бих посмяла да се оплача от тази миризма.По апартаментите също мирише на готвено все пак!

Нещо не виждам къде съм се възмущавала, за да ми даваш съвети къде да пращам детето си...
Не виждам нищо лошо във въпроса си, нито пък съм писала, че ми мирише гадно.


И в мненията не виждам някой да е проявявал претенции та да се пишете такива защитници...

 ooooh!






Виж целия пост
# 8
Гадно  Sick
Нямат ли аспиратори  ooooh!

с тези 40 лв такса, които плащаме...какви аспиратори, дори кърпичките и тоалетната хартия носим!
Миризмата не е приятна, но като не ни харесва....детегледачка или частна ясла!  Peace
Виж целия пост
# 9
По новите стандарти и закони всички кухни, вкл. и тези в детските заведения, трябва да имат разработена и внедрена НАССР система.. И ако наистина всичко се спазва, което не зависи от пари, а най-вече от персонала, би трябвало да я няма тази мръсотия и миризма..
Виж целия пост
# 10
На мен пък ми харесва този аромат. Rolling Eyes
А и да не говорим, че кухнята не е в детската стая, а е отделена много от всички помещения, в които се намират децата.
Виж целия пост
# 11
Добре де, миризма има, но чак пък да е гадно , гнусно и мръсно.... е ще ме прощавате,  а когато готвите у вас пак ли ви е гадно и гнусно от миризмата?
Прекалено големи претенции имат някои майки тук, като не им харесва в градините, ами да си държът децата у тях  да не им мерише #Cussing out
Виж целия пост
# 12
На мен пък ми харесва този аромат. Rolling Eyes
А и да не говорим, че кухнята не е в детската стая, а е отделена много от всички помещения, в които се намират децата.

И на мен ми харесва. Придава някакъв уют и "домашност". Но за мен в случая по-важното е, че храната е вкусна, относително добре балансирана (без очевадни вредности) и детето ми се храни с апетит.
Виж целия пост
# 13
И в нашата градина мирише така.
Първият път, когато заведох децата си на градина, тази миризма ме върна години назад и сякаш аз бях детето, което отиваше на градина. Стана ми мило и съпричастно.
В къщи, когато готвя също мирише. Имам аспиратор, който съм ползвала два или три пъти. Искам да ми мирише на манджа, така ми е уютно и имам усещане за дом.
Обичам и да се запотяват стъклата ми в кухнята. Едно време през зимите, когато баба готвеше, ставаше така. Това са едни от милите ми детски спомени....
Виж целия пост
# 14
И още нещо. На много места - предимно в частните градини и клубове, не мирише на готвено. Децата ми са посещавали и двата вида места. Липсата на миризма ми е липса на идентичност и на грижа. Усещането ми е за почасово гледане, липса на принадлежност и че дават полуфабрикати на децата или пък храна внесена от вън - което лично на мен ми се види по-тревожно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия