прокървяване- уплаха

  • 717
  • 6
Момичета помогнете ми! много съм шашната.... Значи вчера имахме преглед  при една докторка (не искам да споменавам имена). Първо ме гледа на видеозон после и секрет ми взе и ме бръкна - не усетих никаква болка- беше " нежна" и не усетих нищо. Като се прибрахме видях че съм прокървила ама малко и то не чиста кръв- тъмна. Знаех си че може да е от прегледа и не съм се притеснявала... но  тази сутрин имах 1, максимум две капки мръсна кръв(вече нямам) и като се миех в ръцете ми остана едно прозрачно - бяло слузесто... може да е запушалката и аз не знам....  дали кръвта е от прегледа или е от запушалката и дали това е било запушалката? Не мога да повярвам че прокървих след този страхотен преглед.... дали ми е проверявала разкритието? Тя така и нищо не каза:(
благодаря на всички които ще изкажат мнение .. имам нужда да прочета нещо....
Възможно ли е нещо с бебето да не е  наред- минаха вече 24часа от прокървяването и се движи, мърда.... успокойте ме моля ви!!!!


П.П. обадих се на лекарката -ще ходя утре(аз ще се побъркам до тогава) да ме види!
Виж целия пост
# 1
mishenka, успокой се  Hug На много, ама много от нас това се е случвало. На мен също, само дето прегледа беше отвратително груб и ме болеше. Да не говорим, че май не е редно да се прави без нужда това вагинално бъркане, ама нейсе. Нормално е да се прокърви след преглед. Тъмната кръв е също успокоителна, притеснителна е бистрата и червената. Това е т.нар. зацапване. Не се притеснявай. Бялото не е тапата, тя винаги е кървава, не е бяла. Иди утре на лекар за твое успокоение, полежи си малко днес и утре, всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 2
При мен тапата беше точно бяла, слузеста. НО, нормално е след преглед да получиш леко кървене и както са ти написали вече, важното е кръвта да не е бистра. И дори да е паднала тапата това не значи, че ще започне раждане в скоро време. Леко раждане Hug
Виж целия пост
# 3
Освен това сега видях, че си влязла в 37-ма седмица, така че дори раждането веднага да започне, всичко е наред, 37-ма е желателният и напълно достатъчен минимум за бебето  Hug
И аз тогава родих  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай миличка.
И на мен след доста груб преглед ми се появи кървене. Дори беше като силен цикъл. Но на следващия ден вече премина. Но този преглед така и не предизвика раждане. Дори преносих и  се наложи система.
Но както и да е бъди спокойна, нали утре си пак на доктор.   bouquet
Виж целия пост
# 5
не се притесняай ,вече си имаш офопмено и напълно подготвено за живот бебче,което когато и да се появи сега ще е порастнало достатъчно -37-ма седмица си...дето се вика на финала. Дори и да ти е панала тапата /която е наистина бяла и слузеста/ не се притеснявай ,но иди на преглед утре например...може пък и да ти е дошло времето да се срещнеш с милото същественце..успех
Виж целия пост
# 6
Паднала ти е тапата, не се тревожи.Щом кръвта е тъмна и е като зацапване, няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия