Sympatil,съвместим ли е с кърменето?

  • 1 930
  • 4
Днес ми изписаха това лекарство,умишлено не казах на лекарката,че кърмя,защото знае колко е голям сина ми и не ми се слушаше задължителната лекция колко е лошо да кърмя толкова голямо дете.Ще съм благодарна,ако някой е запознат и може да ми отговори на въпроса.
Виж целия пост
# 1
Хм. Инфото няма да е много точно, защото препаратът е някаква много необичайна смесица... няма ли възможност да ти го сменят, за нерви ли ти е предписан?
Значи, съдържа глог и някакъв вид калифорнийски мак.
По отношение на глога има разлики в мненията - официалната медицина поддържа становище да не го препоръчва по време на бременност и кърмене, а според хербалистите, които работят с билки, би трябвало да е безопасен за употреба при кърмачки. Факт е, че има ефект върху работата на сърцето и понижава кръвното налягане.
За маковия модел не можах да намеря почти нищо, има лек седативен ефект, но не като този на опиума, естествено Laughing
Най-разумно ми се струва да поискаш друг медикамент, който да е по-ясен по отношение на употребата му при кърмачки или да се консултираш със специалист по билките (нямам идея къде може да се намери такъв).
Виж целия пост
# 2
Другото което ми препоръча лекарката е мента,глог и валериан?Ако не е желателно да се пият такива успокоителни по време на кърмене ще почакат докато някой ден спа да кърмя. Благодаря за отговора.  Hug
Виж целия пост
# 3
Сиропчето и таблетките мента, глог и валериана са ок - тях съм ги проверявала преди, може да потърсиш с търсачката из кърмаческия, трябва да има писано за тях.
Виж целия пост
# 4
аз се извинявам, че така скачам в темата, но насистина би ли сподели защо ти ги предписаха? Ако искаш може и на лични. И също до колко си съгласна да изпробваш друг метод за преборване със състояните си като например Хомеопатия. Със сигурност хомеопатичните лекарства не пречат на кърменето. А лечението при класически хомеопат ще подобри цялостното ти същество и усещане - не само на физическо ниво. Grinning
Тъй де, ако искаш пиши, за да ти дам подоробности, а хомеопати - колкото искаш из това пространство. Важно е да намериш онзи, с когото ще се сработите и ще действате като екип. (и на когото ще можеш да кажеш, че кърмиш детето си вече над годинка)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия