Дали ще е проблем?

  • 1 018
  • 12
За нова година ще пътуваме за Виена,а аз имам едно притеснение.На снимката на паспорта,  който е подновен преди 3 г съм  с 4ерна коса, а към днешна дата съм с руса.Бих казала ,4е даже не си прили4ам много много.позакръглила съм се,имам бузки...........дали ще направят проблем контролите по летищата? Confused
Слу4вало ли се е на някой подобно нещо? 
Виж целия пост
# 1
ами ако те питат ще обясниш
Аз последно като минавах граница изобщо не ми погледнаха снимката, ама изобщо!
Преди година и половина на летището в Истанбул пък служителя реши, че не съм аз на снимката... Thinking и ме води при старшите да ме разпознават!Ама нищо, пуснаха ме.
Виж целия пост
# 2
Много неприятно,дано да мине гладко  Crazy
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че понякога не могат те разпознаят от снимката, ама след едно обяснение, мисля че няма да имаш пробем и весело изкарване  Hug
Виж целия пост
# 4
Можеш и само с лична карта без паспорт, ако мислиш че на нея снимка си по добре
Виж целия пост
# 5
Можеш и само с лична карта без паспорт, ако мислиш че на нея снимка си по добре

И аз това щях да казвам. Аз пътувам с лична карта, а на нея съм просто неузнаваема. Разглеждат ме малко повече на летището, но няма проблем - даже нищо не ме питат.
Веднъж в М-тел едно момче ми взима личната карта и ми казва: "Ама защо ми давате тази лична карта - това не сте вие  Joy
Виж целия пост
# 6
На стария си паспорт приличам на момче тинейджър. Всеки, който ме видеше - се хили. В това число служителите по митниците. Изобщо не бях аз - с къса и тъмна коса. Сега съм на черта и светлокоса. Не съм имала проблеми. Освен, че казвах: "Аз съм, аз съм..."
Виж целия пост
# 7
и аз съм имала хипер различна визия от тази на снимката, но не са ми правили проблем....носи си и ЛК, ако там по приличаш на себе си покажи ЛК
Виж целия пост
# 8
На моята лк, с която пътувах до Виена, съм с червена къса коса и около 6-7 кг, по-слаба. Никой не ми направи проблем.
Мисля, че и ти няма да имаш такъв!
Весело изкарване на празниците!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Успокоихте ме,макар 4е на ЛК снимката ми е съ6тата  Crazy .Ще нося и шофьорската ,ако потрябва  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
не се притеснявай!Повечето хора не си приличат много на снимките!
Аз като казах, че са ме водили да ме разпознават - то си беше прецедент.Гледаха ме, гледаха ме, па решиха, че съм аз! Peace
Виж целия пост
# 11
по пръстовите отпечатъци ще те разпознаят, спокойно  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Истината е, че при драстични промени във външния вид би трябвало да смениш и документите. Но ще те пуснат, не се притеснявай изобщо  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия