стряска се на сън и често се поти-рахит ли е???

  • 1 304
  • 3
Здравейте,Доктор Слънчева!
моето бебе е на почти два месеца вече - прави ми впечатление,че често се поти (по главичката) стряска се на сън и ми казаха,че може да получи рахит - преди 2 седмици бяхме на ортопед - гледаха я на ехограв и казаха,че всичко е наред,но защо тогава се поти толкоз често???
БЛАГОДАРЯ!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравейте,Доктор Слънчева!
Моето бебе е на почти два месеца вече - прави ми впечатление,че често се поти (по главичката) стряска се на сън и ми казаха,че може да получи рахит - преди 2 седмици бяхме на ортопед - гледаха я на ехограв и казаха,че всичко е наред,но защо тогава се поти толкоз често???
БЛАГОДАРЯ!  bouquet

Пропуснах да напиша,че сутрин капвам по 2 капки вигантол направо в устата.
Ако някои път капнат 3 - вредно ли е?
Взема ги от 20 ден след раждането!

Обича и често спи по корем или върху крака ми(когато съм в седнало положение)може ли да изкриви крачетата или гръбнака?
Виж целия пост
# 2
Това потене е нормално и е в резултат на нервната система- превалира вагуса. Всички бебета се стряскат и особено тези които спят при пълна тишина. Grinning
Няма опасност да се изкровят нито крачетата нито гръбнака.
Не увеличавайте повече от 2 капки вигантола- това е необходимата дневна доза. Извеждайте го на разходка около обяд и да има поне 1 час навън.
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви Д-р Слънчева - фамилията Ви отива - вие наистина сте слънце ,което огрява всички мами с различни въпроси!
БЛАГОДАРИМ ВИ!!!  bouquet Hug Heart Eyes 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия