май прекалявам с киселото

  • 1 315
  • 22
Oткакто съм бременна не мога да се наситя на кисело,кис.краставички салата от маруля с доста оцет вътре и подчти спрях да ям сладко.Киселото вредно ли е  newsm78 или не
Виж целия пост
# 1
не е  Laughing
Виж целия пост
# 2
Ми киселото само по себе си не е, но на мене ми казаха да не прекалявам с оцета и солта.
Иначе и аз се тъпчех от началото с кисели краставички, бях си внушила че ако ги ям  няма да ми се гади. Blush
Виж целия пост
# 3
Не е вредно Peace
Виж целия пост
# 4
Не е вредно, организма си знае от какво има нужда, хапвай си спокойно. Само оцетът да не е все пак на гладно.
Виж целия пост
# 5
Не е вредно.
И аз хапвах доста кисело докато бях бременна. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Чак вредно не е, но солта в киселите краставички може да ти създаде проблеми-задържане на вода, подуване на глезените и ръцете... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
незнам дали е вредно, но и аз бях така, даже имах и друг 'фетиш' - ядях по 4-6 грейпфрута на ден, сега не съм ги близнала, но тогава.... имаше хора които ми казваха че прекалявам с тях, но тогава по време на бременността ми страшно много ми бяха вкусни...
по мое мнение щом твоят организъм ти подсказва че ти се яде кисело, защо не?!!....леко бременеене Hug
Виж целия пост
# 8
Не е вредно , аз също ям много кисели краставички Wink
Виж целия пост
# 9
Не е вредно.Хапвай си от всичко,което ти се иска.
Виж целия пост
# 10
Oткакто съм бременна не мога да се наситя на кисело,кис.краставички салата от маруля с доста оцет вътре и подчти спрях да ям сладко.Киселото вредно ли е  newsm78 или не
Няма повод за притеснение.Преди да забременея незнаех вкуса на киселото,но за сметка на това пък без слади4ко не оставах.Когато забременях си вкиселих живота за ве4ни времена-да видиш как по средата на лятото си правех кис.зеле,защото нямаше по магазините.А сладко-по4ти не искам да видя.Луда работа-това бременните не са нормални хора.Така 4е яж си и да не ти дреме.
Виж целия пост
# 11
Щом ти се яде кисело, наблягай си на воля на него!  Peace

Аз по принцип си падам по шоколадените глезотии, но по време на бременността въобще не ми се и поглеждаше нищо сладко. Като родих отново си върнах старите вкусови предпочитания, а сега се насилвам да се боря с тях!  ooooh!

Леко бременеене и здраво бебче!   bouquet
Виж целия пост
# 12
Не е вредно. Яж си на воля Peace
Виж целия пост
# 13
Чак вредно не е, но солта в киселите краставички може да ти създаде проблеми-задържане на вода, подуване на глезените и ръцете... Rolling Eyes
Точно така, аз като имах отоци лекарката ми каза да не ям солено.
Виж целия пост
# 14
Аз така като теб се наситих на киселото,че след това дълго време не понасях нищо такова!Хапвай си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия