Майки на породени деца - 9

  • 15 248
  • 286
Майки на породени деца - 8

И умората, и радостта са по две умножени, щом децата ти са породени!

 
newsm63



КОЛЕДАТА НАБЛИЖАВА!

Майките!:
adrianska - мама на Борислава и Александър
anette1104 - мама на Ния Диана и Стефан Филип
blagovesta - мама на Йоан и Марина
BoGaDa
bini_og  - мама на Натали и Ивелина
catnadeen - мама на Даниел и Мария
dannyha - мама на Денис и Алекс
Desislava69 - мама на Радислава и Венцислав
Diana_T - мама на Любомир и Павел
dili - мама на Ваня и Цецко
Elenabs81 - мама на Атанас и Георги
evelinar
fapua - мама на Данаил, Лилия и Десислава
Furia - мама на Ева и Жени
galia2007 - мама на Катрин и Калоян
Galli - мама на Дара и Теди
gybka111 - мама на Самуил и Данаил
hrandi - мама на Максимилиан и Алегра
hrisi051 - мама на Ради и Ивчо
ikaia - мама на Рая и Боби
irka - мама на Деница и Лъчезара
ivi2000 - мама на Теа и Лора
Ivy - мама на Елисавета и Боян
jujavka - мама на Теди и Константин-Александър
kari 82 - мама на Галина и Мая
Katia N - мама на Преслав и Габриела
kloie - мама на Денис и Ясен, чака бебе
kokolina - мама на Симона, чака бебе
luda - мама на Елисавета и Андрея
MA6INKA - мама на Мирела и Белослава
majceto - мама на Петра и Камен
mama Braba
Маma Galia 66 - мама на Милен и Митко
mamma_emma - мама на Криси, Али и Бобко
marychery - мама на Минко и Мария
Mi6le - мама на кака, чака бебе
milena - мама на Ванко и Мони
milenaire - мама на Ралица и Никола
Millena
MegiX
nina84
Noia - мама на кака и две породени момчета
OLYMPIA - мама на Джулиана и Константинос, чака бебе
patoci - мама на Станислав и Галиа
pepelyashka - мама на Мартин и Фабиан
Petrova
Ramzy - мама на Нестор и Минко
Raffaello - мама на Ивана и Росина
rai4ka - мама на Борис и Калоян
rien
rosito_m_m - мама на Алек и Джъстин
Selena6 - мама на Александър и Екатерина
Slavi - мама на Зора и Крум
Sonya - мама на Симона и Камен
stelt - мама на Симона и Павел
suadkopufence - мама на Йоан и Меги
Suzi A - мама на Весела, Жасмина и Жорко
Teodd
Valkka
vihronrav - мама на Мая и Влади
villi - мама на София и Даниела
vivi75 - мама на Златимира и Кристина
wel - мама на Ивелина и Владислав
Y_a_n_a - мама на Десислава и Владислав
zoroto - мама на Алек и Ива
Анту - мама на Стефан и Максим
бен - мама на Тео и Нико
Ваня - мама на Емануил и Данаил
Вълшебна - мама на Цветомира, Боряна и Елица
Дес - мама на Вяра и Християна
ДуЦКа & МУЦка - мама на Виктор и Михаил
елфа - мама на Косьо и Мони
Змайли - мама на Лили и Криска
ивка-щастливка - мама на Рая и Боби
Кала - мама на Полина и Анелия
кейт888 - мама на Яна и Иван
киша - мама на Дария. Мила Киша, очакваме отново добри новини от теб! Кураж!  Hug
куки - мама на Калина и Филип
кукла - мама на Мина и Ангелина
мама съни
МамиБлю - мама на Радена и Божана
Маринова - мама на една кака, Марио и Теодор
МИСТИКА - мама на Митко и Ванеса
Таня П.
Филип@ - мама на Пресил, чака бебе
ЦеНи - мама на Божидара и Преслав
Червената шапчица
Шерил
юл4е - мама на Ивайло и Даниел

Виж целия пост
# 1
Пу първа, като никога. Heart Eyes Да се надяваме, че този път няма да му изпусна края, от днес сме във ваканция.

Много сладко мото. Grinning
Виж целия пост
# 2
Хм..първа ли съм Mr. Green ехааааааааааа Party
ДА ни е честита новата темичка!

Честит втори рожден ден на Галето (на патерица)!Да е живо и здраво детенцето и голяма късметлийка!

Да ви кажа как се опитвам да реша проблема деето споделих за напкаването - слагам я на гърнето дори когато не е казала че и се пишка и доста често се изпишква,понякога протестира но сяда.И така Вчера и до сега днес нямаме подмокрени гащи Grinning
Виж целия пост
# 3
Тъкмо си помислих, е че е прекалено хубаво, за да е истина, да се разпиша първа имам предвид. Laughing
Виж целия пост
# 4
Честита ни нова темичка! Майче, браво! Аз съвсем изключих, че трябва да се пусне нова тема, а и да не бях - кел файда - вчера цял ден нямах нет #Cussing out и сериозно ще си поговоря с Кейбълтел за новото "качество" на услугата им!
Лелеее, тоз дребния ще си разпори гащите направо! Rolling Eyes  Mr. Green
Стефан продължава да боледува, но си е все така луд. Ето с какво се занимава по цял ден:



...и други подобни. Rolling Eyes
Деси, радвам се, че имате напредък! Аз съм убедена, че е само временно и бързо ще го преодолее! Peace
Виж целия пост
# 5
Опа, забравих да честитя рождения ден на Галка на Кар4ита! да расте здрава, умна, хубава и щастлива!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Брех...ама аз май съвсем губя разсъдък........
В поста ми имаше цитат,обяснение и тем подбни..............а сега ги няма ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 7
Как се справяте емоционално? Аз мисля, че съм в депресия...какво мисля в депресия съм...Чудя се какво да правя...Децата ми не са от бурните, сравнително кротки са. Реват повечко...Някой да е минал през това и да може да ми подскаже някакви идеи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Иви,
не се мъчи да се справяш сама,
по-добре опитай с успокоителни чайове,
хомеопатични успокоителни лекарства,
а в по-тежките моменти няколко валерианови хапчета ще ти се отразят добре.
Не мисля, че са чак толкова вредни.

Повече разходки навън също действат добре на нервите, както и няколко часа без децата, дори и да са най-послушните на света.

Това е моята рецепта.
Признавам, че дълги месеци след второто раждане бях изпаднала в много тежка депресия. По-точно нещо като непрекъсната нервна криза. 
Виж целия пост
# 9
Как се справяте емоционално? Аз мисля, че съм в депресия...какво мисля в депресия съм...Чудя се какво да правя...Децата ми не са от бурните, сравнително кротки са. Реват повечко...Някой да е минал през това и да може да ми подскаже някакви идеи  Rolling Eyes
Иви, честно, и с мен нещо става... Thinking Никога не съм била от много оплакващите се, най-вече защото мисля, че и да се оплаквам, и да не се оплаквам  -файда няма. Животът е такъв, какъвто си го направиш. Обаче от няколко дни не съм у ред. Crazy Все нещо ме боли, я глава, я стомах, децата са много кисели, а всяко хленчене ме изкарва извън релси, мъжа ми излиза в 6:30 и заради скапания шоф. курс се прибира към 9, аз дотогава трябва да съм изчистила и сготвила, защото не върви посред нощите да готвим, Стефан е болен, Максим все нещо недоволен, абе тегаво ми е. Много. Утре мъжът ми почива, за да ида аз на зъболекар. Е няма такова нетърпение и очакване на едно мъчение, честно! С радост ще ида на зъболекар, само и само 2 часа да не съм с фамилията. Shocked Звучи гадно, но аз пак постъпвам добре. Да си призная, ако не кърмех Максим, отдавна да съм принудила мъжа ми да си вземе отпуска, а аз да съм духнала към София, даже и на работа ще си ходя там с удоволствие, защото е раз\лично. И като спра да кърмя, сигурно ще дойда към София за 2-3 дни. Сама! Crossing Arms
Споко, всичко ще мине, само главите ни да издържат! Това всичкоот ти го казах, за да знаеш, че не си само ти де. Винаги олеква, като знаеш, че има и други! Wink
Виж целия пост
# 10
Как се справяте емоционално? Аз мисля, че съм в депресия...какво мисля в депресия съм...Чудя се какво да правя...Децата ми не са от бурните, сравнително кротки са. Реват повечко...Някой да е минал през това и да може да ми подскаже някакви идеи  Rolling Eyes

Поради малката им разлика (11,5 месеца), отглеждането им е като при близнаците. Имам късмет, че сестра им е по-голяма и мога да разчитам на нея, когато се наложи, както и на майка ми. Потърси помощ от близки, без угризения, открадни малко време за себе си. В момент на изпушване, вземи седатиф на Боарон, хомеопатично е и има ефект. Близка приятелка с близнаци ми го препоръча Laughing

Анту, радвам се да те видя в тази тема, след темата за Китай. Много е сладък малкият, а моментът, в който си го издебнала е велик. Grinning

Брех...ама аз май съвсем губя разсъдък........
В поста ми имаше цитат,обяснение и тем подбни..............а сега ги няма ooooh! newsm78

Не губиш... Laughing, май сляха двете теми и изтриха някои мнения, за това и вторият ми постинг в момента не се връзва, но не ми се променя.
Виж целия пост
# 11
Мили мами и аз да Ви успокоя-от 1 месец насам и аз се чувствам като Вас .
Понякога направо ми е идвало да зарежа всичко и да хвана гората на тишина и спокойствие-поне тя е на няколко крачки от нас. smile3514
Децата все са болнави,непрекъснато съм с тях не се делят от мен и за 5 минутки.
Аз съм от майките дето нямат на кого да разчитат-няма кой да ми помага за децата въобще.Мъжът ми неможе да ми помага защото е всеки ден на работа и аз по цял ден готвя на всеки различно ядене,пера,чистя,гладя и гледам децата.
По принцип не се оплаквам,но всеки има нужда от лично време за себе си.
Незнам дали олеква като знаеш,че има и други като теб,но на мен лично ми олеква като го споделя с вас.

пп.Забравих-Да ни е Честита Новата темичка.
Виж целия пост
# 12
Здравейте в новата тема!
majceto    bouquet!
Иви, според мен състоянието ти може да е повлияно и от наближаващите празници. Аз понякога около празници се чувствам много тъжна и не мога да си обясня защо  Thinking. Наистина и аз смятам, че ако се отделиш от семейството за около 2-3 часа и се занимаеш със себе си, ще се почувстваш по-добре  Peace. И ти го пожелавам  Hug.
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви много за отговорите. Запазих си час за хомеопат, защото изпадам в състояния, в които просто не мога да се позная и никога не съм предполагала, че ще изпадна. Трудната бременност и сега постоянните болести и безсъние определено ме довършиха. Благодаря ви още веднъж, наистина сте страхотна подкрепа   bouquet
Виж целия пост
# 14
Иви, надявам се и вярвам, че скоро ще излезнеш от това кофти състояние Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия