Възглавница за бебета

  • 25 124
  • 49
Здравейте майки,
слагате ли бебето да спи на възглавница,от кой месец и колко сантиметра висока да бъде?
Погледнах че и Чико имат,ползвали ли сте и доволни ли сте?
Ако имате на Чико,от кой магазин я взехте?

Мерси Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Още не спи на въглавница.. Аз също  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Синът ми все още спи без възглавница.Пробвала съм да му слагам,но винаги я намирах на дугия край на леглото.
Виж целия пост
# 3
До преди пет-шест месеца сина ни спеше без възглавница. Купихме му детска възглавница от латекс - мемори ефект.
Мисля, че преди третата година е излишно детето да се слага да спи на възглавница - много са малки все още и ми се струва, че не е много полезно за тях.
Виж целия пост
# 4
И Стефи спи все още без възглавница  Peace
Виж целия пост
# 5
Все още спи без възглавница.
Виж целия пост
# 6
Малки бебета не трябва да спят на възглавница,така ни учат тук нас.Не знам защо има разминавания с България,също така казват винаги да се оставя да спи по гръб ,а на мен по-естествено ми се вижда настрани,И като го оставя понякога настрани и все го наглеждам.
Виж целия пост
# 7
Малките бебета наистина нямат нужда от възглавници, защото нямат вратна извивка- може цялото дюшече от към главата да се повдигне, но не и възглавница.
Виж целия пост
# 8
Още ние е спал на възглавница, а и мисля, че няма нужда засега.
Виж целия пост
# 9
Не, но сме и малки още Naughty
Виж целия пост
# 10
Още не спи на въглавница.. Аз също  Mr. Green
Ние също.
Виж целия пост
# 11
И при двете сложих за първи път възможно най- малката и ниска възглавница, когато станаха на около половин годинка. И двамата обаче никога не са я ползвали с това предназначение- веднага я взимат, гушват я и заспиват на чаршафа. Големият си имаше такава до 7- годишна възраст, после му я взех, щеше и сега да се разхожда с нея, /а гледа "порМо", ако му попадне  Laughing/. Малкият си я гушка още, малък е, ще го оставя.
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми спи БЕЗ възглавница.
Виж целия пост
# 13
От 4-5 месеца си я търси при заспиване.Известно време спи на нея,но на сутринта вече е метната някъде.
Виж целия пост
# 14
За сега е без възглавничка.Само когато е хремава и слагам понякога!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия