какво мислите за предаването "Часа на мама" по БТВ

  • 783
  • 11
Следя предаването почти всеки ден  и оставам с впечатлението че съветите , които дават са добри , но са прекалено субективни - отнадящи се до гостите в студиото , има една разтегливост на темите - прекалено доверяване на възрастни бавачики , което е доста блудкаво .Мисля , че трябва по- голяма спектър от резвитието на бебето да се обхване и да се концентриат повече върху темите , а не да превърщат предавнето в "разговор на детската площадка".Въпреки всичко има интересни идеи , които не са за пренебрегване.
Виж целия пост
# 1
Амии  Thinking аз го гледам когато мога (1-2 пъти в седмицата),понякога има много интресни теми,понякога не чак толкова,но като цяло е добре  Peace
Виж целия пост
# 2
гледам го,ама не съм съгласна с всичко.вчера например оплюха проходилката!а онзи ден я препоръчаха.чудя се кого да слушам! newsm78
Виж целия пост
# 3
Гледах няколко предавания, но ми се вижда доста хаотично, говорят една през друга, и често глупости. Съжалявам, ама това е моето мнение. Има интересни гости понякога, но и тях не оставят да се доизкажат, а ги прекъсват с тъпи въпроси.
Виж целия пост
# 4
вече имаше подобна тема...

на мен това предаване не ми харесва, не знам защо, ама не ме грабва никак - толкова ми е изкуствено. Всички изречения някак си ми стоят нагласени, насилени усмивки, водещите са едни - все са прехласнати от гостите си, все са удивени, доволни, щастливи. И диалозите са некви недодялани. Нещо не ми харесва... Вяло е , отпуснато, създава се усещане, че самите водещи не знаят какво да кажат и как да постъпят в следващия момент ...
Виж целия пост
# 5
не ми харесва.а  едната от водещите- Дойчинова е направо newsm11
Виж целия пост
# 6
Гледах няколко предавания, но ми се вижда доста хаотично, говорят една през друга, и често глупости. Съжалявам, ама това е моето мнение. Има интересни гости понякога, но и тях не оставят да се доизкажат, а ги прекъсват с тъпи въпроси.
честно казано и аз мисля така, въпреки че го гледам почти всеки път.. интересно е но има нисък коефициент на полезно действие. Темите са хубави но рядко се стига до някакво заключение което да е полезно за мамите, в повечето случаи ми се струва че просто са се събрали да пият кафе и да си клюкарстват по съседски.
Виж целия пост
# 7
Не съм очарована,по 15 минути за една тема ми се виждат малко,по добре да обсъждат по една тема на предаване,но по обстойно.
Виж целия пост
# 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242433.0
Виж целия пост
# 9
Не съм очарована,по 15 минути за една тема ми се виждат малко,по добре да обсъждат по една тема на предаване,но по обстойно.
Peace
Виж целия пост
# 10
това за проходилката не го възприемам въобще , тя помага на бебето да проходи като му изтяга  крачета , запознава го с усещането за пода и новото чувство на ходене и движение , което не му е било познато досега . Опасно е единствено ако не се погрижиш добре да не налити на разни горещи предмети и т.н , а иначе си развива мускулатура и детето се чувства доста по уверено .По отоношение на водещите - абсолютно размито , не се оставят една друга да се доизкажат .А какво мислите за празнуването на първия рожден ден в студиото и начина , по който го празнуваха?
Виж целия пост
# 11
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242433.0
axel_chiara не видя ли линка, който ти пуснаха малко по-горе...или просто искаш своя си тема  Crazy
Заключвам тази.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия