Съвети/Желаещи за отслабваен от 7.01 до Април

  • 1 354
  • 21
Аз съм на 14(знам малка съм за диети) ,НО тъй като съм била достатъчно празноглава ,за да започна диета още миналта година когато не бях дебела исках да сваля само 2-3 кг.........сега съм 168-65 кг ,а никога не съм била толко дебела.Най -добре се чувствам в 55 кг и искам да ги достигна!Тоест искам да сваля 10кг-до април месец! Но при спазването на много диети метаболизма ми е забавен ии сваляммм мнооогооо трудно !Моля,ако знаете някакви рецепти (билкови, или с мед-за него съм чувала че помага,но незнам нищо повече-- или друго...)  А и ако има  желаещи  да  започнем след  нова  годинаа   !!!!АЗ СЪМ НА ЛИНИЯ 


 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАМИ  ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!  П.П Съжалявам,ако не искате малки хлапета във  вашия форум--ако имате  против кажете!
Виж целия пост
# 1
аххх мила ,ти сега 75 кг ли искаш да станеш? Нали самата ти каза ,че заради диетите си напълняла-просто не спазвай такива глупости -яж плодове,зеленчуци,месо,бонус,млечни ,зехтин,масло и внимавай с количествата -тва значи като изядеш нещо да не си гладна след тва . Спортувай всеки ден и за по-малко време ще се вталиш-никакви диети!
п.с. и аз съм малка и от опит ти казвам-ако искаш ме послушай,ако не искаш -да знаеш ,че и април месец ще си си 65 ,ако не е и повече с тези диети. Ако пък толкова много държиш ВСЕ ПАК да правиш диета-напук , от чувство за сигурност или от не знам си още какво -по-добре прави така: спазвай само 1 седмица в месеца диета - примерно 1 седмица с мн ниски въглехидрати ,с повече мазнини(мазнини,-зехтин,масло,сметана,яйца,зеленчуци ,месо) , а през останалото време си яж гореизброените храни .Сладко и тесто като не нагъваш-бързо ще стане. До април ще си ехееее... колкото по-безшоколадово и безхлебно (  Laughing ) се храниш и колкото повече спортуваш , толкова по-бързо ще стане-гарантирам. Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей, Лили-Мики  Hug
Ами аз не съм мама, но съм била на подобно дередже точно преди бала си  Embarassed, и ти съчувствам  Wink
Моето мнение не е меродавно, но предполагам и се надявам, че и мамите ще ти окажат помощ Hug
Цитат
Тоест искам да сваля 10кг-до април месец! Но при спазването на много диети метаболизма ми е забавен ии сваляммм мнооогооо трудно !
Хмм, на 14г е трудно да правиш диети, десет килограма са много, може като нищо да ти повлияе на МЦ Thinking Най-добре да се посъветваш с диетолог Peace и личния си лекар, за да не си навредиш Naughty
Иначе би ли казала повече за това как се храниш, коя ти е кръвната група, от  какво не се лишаваш и тн  newsm78 И спортуваш ли най-вече? Защото така би си раздвижила метаболизма със сигурност  Hug
Само не се отчайвай и горе главата Hug

Виж целия пост
# 3
а ако искаш-аз вече съм почнала-около коледа и нова година се очертават поне 5 партита ,но мисля на тях да се наслаждавам на други неща ,не на храната  Sunglasses - аз съм с теб ,ако искаш като почнеш режима ми пиши Wink  Crazy
И все пак ти предлагам да започнеш колкото се може по-скоро - това от 7 януари(след ваканцията) ,пък и понеделник се пада,адски немотивиращо е .Защо не почнеш още днес? какво като на коледа ще се яде питка ? Какво като на нова година примерно се очаква наяждане ? все пак това са само 2 дена .До края на годината има повече от 2 седмици,през които спокойно можеш да хвърлиш едни 2-3 килограма и някой друг сантиметър.Най-малкото ще се настроиш към режима,няма тепърва януари да се чудиш какво да "чиниш"  Laughing
И още един съвет- никога не започвай от понеделник,от 1-ви ,от 15-ти или от някаква кръгла дата или събитие . Започни сега.Даже за вечеря си направи нещо диетично.Ти до края на ваканцията може и още 3 кила да качиш!Просто започни от сега. От този момент Simple Smile Късмет и съжалявам за романа  Mr. Green Laughing Crazy Hug
Виж целия пост
# 4
Здравей, Лили-Мики  Hug
Ами аз не съм мама, но съм била на подобно дередже точно преди бала си  Embarassed, и ти съчувствам  Wink
Моето мнение не е меродавно, но предполагам и се надявам, че и мамите ще ти окажат помощ Hug
Цитат
Тоест искам да сваля 10кг-до април месец! Но при спазването на много диети метаболизма ми е забавен ии сваляммм мнооогооо трудно !
Хмм, на 14г е трудно да правиш диети, десет килограма са много, може като нищо да ти повлияе на МЦ Thinking Най-добре да се посъветваш с диетолог Peace и личния си лекар, за да не си навредиш Naughty
Иначе би ли казала повече за това как се храниш, коя ти е кръвната група, от  какво не се лишаваш и тн  newsm78 И спортуваш ли най-вече? Защото така би си раздвижила метаболизма със сигурност  Hug
Само не се отчайвай и горе главата Hug


Мммммм не съм съгласна с 2 - това за ДИЕТОЛОГА-в бг няма читав диетолог.Просто тия смешни наименования като ДИЕТОЛОГ са просто " hahaha " . А и само ще си даде парите момичето.Това за цикъла-да,недей да правиш диети строги ,пък камо ли съчетани с училище и спорт са си убийствено опасни-на мен ми спря цикъла за около 8 месеца ,защото бях на прага на анорексията от диети-болна история. ЛИЧНИЯ лекар няма д ати каже нищо повече от - повече плодове ,зеленчуци ,супи , здравословно хранене ,а това най-общо казано си е хранене без сладко,хляб и лоши мазнини ( олио,маргарин,топени сирена ,прекалено мн колбаси ,кремвирши и т.н. ) . 10 кг можеш да свалиш без да ти се повреди нищо според мен с ежедневни тренировки ( дори те да са 10 мин скачане на въже ,плуване ,танци ,аеробика-каквото искаш !!) + приемане на здравословното хранене като нов източник на енергия и да не му мислиш толкова ,защото колкото повече си мислиш ,че си на диета , толков апо-често се натъпкваш с шоколад .Не си ли забелязала.
Още един въпрос ,който съм сигурна ,че си задаваш "ама тва наистина ли ще подейства до април да отслабна?" Да ,ще подейства! Трябва само търпение.
Ако посегнеш към шоколад,преядеш или хапнеш нещо ,което не е било правилно - прости си и още от следващото хранене продължи да се храниш здравословно.Не "от уре".
Виж целия пост
# 5
beauty``, права си Peace Просто ме притеснява възрастта, аз така си докарах и стрии и гастрит Rolling Eyes, та затова най-добре наистина спорт и здравословно хранене, без много въглехедрати, повече чайчета  Peace Моят съвет, Лили, ако пиеш кафе, спри го  Naughty ще има по-добър ефект, говоря от собствен опит  Hug
Аз съм с теб  Hug
Виж целия пост
# 6
ami zna4i da  vi razkal pove4e...az sam tanciorka i to4no za tova    za  men beshe  ujasss  da  ka4a  tolkova mnogo (bqh 53KG)    AZ ZNAM  OT KAKVO   GI KA4IH- NAPREJENIE I  ZARADI MN  UROCI SPRQH DA  TRENIRAM         ii sega otnovo  si zapo4nah razbira se  zashtoto a zbez tanci naistina nemoga i   poprincip   sam stegnata imam mnogo muskulna masa ,koito  teji dosta  no  i e ne se  4uvstvam dobre v tezi kg      az  znam kakvo e nai dobre  da pravq- sled 6 STOP  na  fOOD   , bez  sladko   i  hlqb ii  4ipsove i t.n  za men tva  e mn lesno  za sbazvane NO  tyi  kato  vi kazah svalqm bavno i nz  dali taka  she moga svalqm po 3 kg na mesec
  PLS  predlojete mi nqkakav rejim
aaa    za  striite imam  si  gi otdavnnaaa  ako znaete nehsto interesno i za tqh  kajete
Виж целия пост
# 7
хаха егати съвпадението-аз също съм танциорка-тренирам от 9 години вече Simple Smile
ЗНАМ какво е да напълнееш и в същото време да искаш да изглеждаш добре в танца си ,в тялото си . Както и да е .
Ти май не си прочела какво съм ти написала- ще ги свалиш тия кил до април. Стига да не се вманиачаваш,да се наслаждаваш на това ,което правиш и да си вярваш.
Айде тва беше последно от мен - желая ти късмет ,защото тези съвети наистина са най-ценните за моя личен опит поне . Hug Crazy Mr. Green
п.с. а да,и още нещо -влез в www.spidersport.com
Ще се обогатиш много ,а също ще разбереш ,че мазнини повече от 2-3 кг на месец е биологически невъзможно ( освен ако не си 150 кг примерно ) .Можеш да свалиш 10 кг за 1 месец ,но само 2размера от дънките си и да се чувстваш супер изтощена,да загубиш мускули .НО може и да си изпълнена с енергия ,да  си свалила 2 размера от дънките и да продължаваш да сваляш.Не гледай толкова килата ,колкото мерките-там е  истината.Защо?защото 1 кило мазнини има мнооого по-голям ОБЕМ от 1 кило мускули .Ето същото е като 1 кило хартия ( представи си какъв обем трябва да е това) и 1 кило метал ( може да е 2 шепи ,че и по-малко) .
Виж целия пост
# 8
blagodarq mnogo  shtee   probvam   a samo d apopitam pomagali  za otslabvaneto ako ve4er hapvash po edna laji4ka  med(ili neshto  takova beshe ) ?????
Виж целия пост
# 9
blagodarq mnogo  shtee   probvam   a samo d apopitam pomagali  za otslabvaneto ako ve4er hapvash po edna laji4ka  med(ili neshto  takova beshe ) ?????
Меда си хапвай сутрин.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
blagodarq mnogo  shtee   probvam   a samo d apopitam pomagali  za otslabvaneto ako ve4er hapvash po edna laji4ka  med(ili neshto  takova beshe ) ?????
Меда си хапвай сутрин.  Heart Eyes Прочети всичко от сайта на Спайдерите. Има форум с техни дневници, където си обсъждат менютата за деня. Тук също има тема за този режим и там също може да питаш.
Успех. Heart Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245670.0
Виж целия пост
# 11
mersi  aa  da mi kajete nqkakvi drugi preporakii.....
Виж целия пост
# 12
mersi  aa  da mi kajete nqkakvi drugi preporakii.....
Ами, овлажнявай си кожата. Вземи си някое кремче за тяло. Не е задължително да е скъпо, но да е с бадемово или какаово масло и си го втривай след душ. Аз пия и по 3 л. вода на ден. На тебе може и да ти е много, опитай поне 1.5л.  Peace
Виж целия пост
# 13
ami   i az  pia po 3 l voda na  den Wink iii izpolzvam  krem4eta Simple Smile a kakvo mi predlagate d apo4na kato  rejim na hranene ???  ii  da  go po4na sega  ili epo dobre d a iz4akam koled i nova  godina za  da ne  go  prekasna   
Виж целия пост
# 14
На твоята възраст нямаш нужда от диета.
Може да се храниш разделно.Не е диета ,а режим ,по който можеш да се храниш дълго време, а защо не и постоянно. Имам син на 12 години, на когото от скоро готвя разделно. Харесва му. Консултирала съм се и знам, че разделното хранене е полезно и за бременни жени, и за малки деца. Значи и за теб е супер подходящо. Peace Още повече, щом спортуваш, няма да има никакъв проблем да си във форма до м. Април.   Grinning

ПП- Само за справка ще ти кажа ,че за 5 месеца съм сваляла 10 кг + 2 пъти седмично спорт!
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия