Питане относно телешкото месо - алерген ли е?

  • 1 202
  • 7
Мили мами, моля да ми кажете какво знаето по отношение на телешкото месо - алерген ли е или не е?Моята дъщеря яду пилешко, пуешко и заешко. Сега един път ми казват, че телешкото не е алерген, а друг път - че е алерген. Мога ли да й давам вече телешко месо? Благодаря.
Виж целия пост
# 1
алерген е само за децата, които имат алергия към белтъка на кравето мляко, защото този белтък се съдържа и в телешкото месо.
за останалите деца не е алерген.
Виж целия пост
# 2
алерген е само за децата, които имат алергия към белтъка на кравето мляко, защото този белтък се съдържа и в телешкото месо.
за останалите деца не е алерген.
Peace
Виж целия пост
# 3
алерген е само за децата, които имат алергия към белтъка на кравето мляко, защото този белтък се съдържа и в телешкото месо.
за останалите деца не е алерген.
Точно така е. Peace
Виж целия пост
# 4
алерген е само за децата, които имат алергия към белтъка на кравето мляко, защото този белтък се съдържа и в телешкото месо.
за останалите деца не е алерген.
И аз съм на това мнение,но знам ,че то се въвежда малко по-късно от пуешко,заешко и пилешко, защото е по-трудно смилаемо.Не знам на колко месеца сте затова ти го казвам.
Виж целия пост
# 5
А от кога може да се дава телешко месо??Малко не е в темата,sorry. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А от кога може да се дава телешко месо??Малко не е в темата,sorry. Simple Smile
Ако нямате проблем с алергии - още на 8-9 месеца. Преди телешкото може да въведеш заешкото и птичите меса, след телешкото - крехко свинско.
Виж целия пост
# 7
алерген е само за децата, които имат алергия към белтъка на кравето мляко, защото този белтък се съдържа и в телешкото месо.
за останалите деца не е алерген.
Peace


Абсолютно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия