детето ми има нещо на венеца?????

  • 1 042
  • 7
Здравейте.
Имам следният проблем. Четиримесечното ми бебе има нещо на венеца. На мястото на кучешкия зъб се получи бяло образование, което на пипане е точно като зъб, но не чука на лъжичката както другите два пробили предни зъби. Имали представа някой какво може да бъде това?
Виж целия пост
# 1
Може да е просто подуване на венеца около зъбчето, преди да избие самото то. Ако стани лилаво, това е. Но странното е, че по принцип, кучешките избиват след тези около тях.
Виж целия пост
# 2
Може да е кистичка на венеца.Моя големия син имаше такава,после сама се махна,по -късно му се беше появила още една ,но на друго място ,пак на венеца и тя  сама изчезна.За твое успокоение може да го заведеш да го види стоматолог.
Успех!
Виж целия пост
# 3
За твое успокоение може да го заведеш да го види стоматолог.

Може зъба да си прави  място и малко по -късно да избие.
Виж целия пост
# 4
Може да е кистичка на венеца.Моя големия син имаше такава,после сама се махна,по -късно му се беше появила още една ,но на друго място ,пак на венеца и тя  сама изчезна.За твое успокоение може да го заведеш да го види стоматолог.
Успех!
Ходихме на  стоматолог и той ни каза същото. При вас след колко време се скри кистичката.
А и още нещо колко голямо беше детето?  bouquet
Виж целия пост
# 5
Не помня точно на колко мес. беше ,но беше преди годинката,когато го забелязах.Стоматолог ми каза ,че е киста,отначало беше по мъничка,после сякаш малко порасна ,но не съм сигурна.След време изчезна.Някъде към третата му год. пак забелязах същото ,което след 2,3 месеца го нямаше.Предполагам се пукат и така изчезват,но незнам със сигурност от какво се появяват и махат.Стоматолога ми каза ,че няма нищо притеснително.
Виж целия пост
# 6
Моника също имаше такова нещо на венеца.Беше на 10-11 месеца.Изчезна от самосебеси.Не съм я водила на стоматолог.
Виж целия пост
# 7
Благодаря Ви момичета, че толкова бързо се отзовахте на моя проблем. Сега се чувствам много по-спокойна. Надявам се скоро всичко да отшуми.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия