kakvo e 4ystvoto sled invitro

  • 1 293
  • 9
kak se 4ystva 4ovek sled invitro i imali neshto koeto da podskaje 4e e yspeshno kaj
Виж целия пост
# 1
Пиши на кирилица!
Ако нямаш бг клавиатура, използвай Кредор!

Чувствата след ин витро зависят от човека. Колкото сме различни, толкова са различни и чувствата, които изпитваме. Нищо не може да подскаже дали е успешно, освен кръвен тест за бременност около 11 ден, ако не е слаган прегнил в близките 5 - 7 дни Peace
Виж целия пост
# 2
Няма точно определена рецепта за тези неща !
Всичко си е индивидуално Simple Smile
Единственото нещо, което може да покаже какъв е резултата е кръвен тест Simple Smile
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
благодаря ви ще изчакам до 21.12  много време е това но няма друг начин
нешто взе да ми става зле и незнам на какво се дължи на добро или ....................
има и малко болка такаче !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 4
Дано да е от хубаво  Wink стискам ти палци  Praynig и се пази  Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз лично изпитвах букет от всякакви чувства - надежда, страх, понякога без причина се отчайвах, друг път вярвах силно.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 6
След ин витро винаги има сълзи по някога от радост и по някога от мъка.
Виж целия пост
# 7
благодаря на всички че ми отговаряте
 по този начин се зареждам с енергия за предстоящия ми тест .
успех на всички:)
стискам палци
Виж целия пост
# 8
Зависи от човека.Преди инвитрото изпитвах страх,като почнах бях изпаднала в странно състояние исках да мине процедурата и това е,а отделно се уморявах от тичане между клиниката за инжекциите и работата.След трансфера изпитах облекчение после идва чакането и надеждата,страха от резултата и т.н.
Виж целия пост
# 9
при мен е болезнено,но не непоносимо,надява се да е "сладката болка",свързана с успех.стискам ти палци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия