Температура след реимунизация с Инфанрикс

  • 1 885
  • 5
Вчера следобед на сина му правиха реимунизация- четвърти прием ДТК с Инфарикс. Досега винаги са му слагали Инфанрикс и никога не е имал реакции, но тази сутрин има температура- 37,8. Дадох му Панадол. Много ми е притеснено, досега не е имало проблеми след ваксина. Има ли и други дечица, вдигали темперарура след Инфанрикс? Колко време продължи, въобще имаше ли някакви усложнения?
Виж целия пост
# 1
Защо 4-ти прием??? Те са 3 ваксините Thinking
Иначе незная,дали е нормално,ние за сега имаме само една ваксинация с Инфанрикс и нямама реакция Praynig
Дано всичко е наред при вас... Peace
Виж целия пост
# 2
Защо 4-ти прием??? Те са 3 ваксините Thinking

ДТК се слага 4 пъти- на 2м., 3 м., 4 м. и се прави 1 реимунизация до навършване на 2 г. След това чак на 7 г. Можеш да видиш имунизационния календар.
Толкова се радвах, че приключваме с ваксините за известно време, а то... Сега няма Т, но аз му дадох Панадол в 6 ч., така че май не е особено показателно.  Дано повече не вдига.
Виж целия пост
# 3
След втория Инфанринк синът ми вдигна 40 градуса и с медикаменти успявах да я сваля до 38,5. Температурата се задържа точно 70 часа. Педиатърът ми каза, че до 72 часа не е страшно - било нормална постваксинална реакция, но ако надвиши 72 часа тогава трябва да бягаме към Пирогов.
Сега като се замисля никога не съм се шашкала на 37 и кусур градуса, Нурофен давам само ако прескочи 38 градуса.  Hug
Виж целия пост
# 4
Ох, то и аз уж не се шашкам при ниска Т, даже до 39,5 го държа без температуропонижаващи, ако е жизнен и се чувства добре, за да се бори с вируса, но сега като е от ваксина много се притеснявам.
Виж целия пост
# 5
Затова сме майки да се притесняваме  Hug. Ако е жизнен не го мисли много. Дано бързо се стабилизира малчо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия