бяло , течение ,оффффффф

  • 2 690
  • 21
аман от това бяло течение, има ли други като нас,,? слагах вагинални таблетки Полижинакс 12 дни,, нямах една седмица и сега пак,,,, нормално ли е ? вече не знам какво да мисля ,,,,,  Thinking
Виж целия пост
# 1
Съжалявам,мила,на мен Полижинакс-а ми помогна.Иди на лекар да ти предпише нещо друго.
Виж целия пост
# 2
Ми то е нормално, нали си бременна Wink Слушай си гинеколога, каквото ти предпише това слагай!!
Виж целия пост
# 3
На мен ми бяха изписали Клотримазол,бях доволна въпреки,че не ми изчезна напълно,ама то през бременността е нормално...
Виж целия пост
# 4
На мен съвсем накрая ми изписаха също Клотримазол. Бялото течение намаля драстично след втората таблетка. Но аз не изкарах цялото лечение, защото родих.
Виж целия пост
# 5
на мен Клотримазола ми помогна,ама то си е нормално това през бременността.
Виж целия пост
# 6
И при мен е така,обаче стискам зъби Cry .Иначе вагиналният секрет е чист.Някъде четох,че по този начин се улеснява излизането на бебето(като му дойде времето,де)-нали знаеш-нищо в природата не е излишно   Wink
Виж целия пост
# 7
И аз имам бяло течение,но доки каза че е мормално,повечето бременни били с бяло течение само да не е зеленикаво и да нямаш дразнене при уриниране и неприятна миризма
Виж целия пост
# 8
то не остана,, още малко,,,:) на 21 съм на лекар ще  видим ще каже,,, Simple Smile  и аз знам,че е нормално ,но леля докторка ще каже
Виж целия пост
# 9
и аз имам почти она4алото,сега съм  в 6месец,слагах флажил и сега съм по добре. newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 10
аман от това бяло течение, има ли други като нас,,? ...
Кой друг е с бяло течение? newsm78
Виж целия пост
# 11
И аз имах такъв проблем по време на бременноста. Моя док ми изписа Гино Певарил - глобули и крем. Предупреди ме, че поне месец преди термина да повторя курса с глобулите, за да ми е чист родовия канал.
Успех и леко раждане  Peace
Виж целия пост
# 12
До последно го влачих това бяло течение... Tired Слагах Гинопаверил, но файда никаква.
Виж целия пост
# 13
Нормално е , нали си бременна  Laughing до края си бях с него Sad
Виж целия пост
# 14
Милички, бялото течение е неизбежно. А аз си го имам и от преди това. Една година преди да ми дойде първия цикъл си имах течение. След това какво ли не съм си пъхала, какво ли не изпих - няма помощ. За малко спира или намалява и при първата настинка - айде пак отначало. Ако цитонамазката не показва нищо страшно - няма за какво да се притесняваш. Знам че миризмата и цвета на теченеито могат да ти дадат сигнал да си поговориш с док ама до толкова. Тук една от мамитата каза за зеленикав цвят. Тва кво трябва да означава? Успех на всички и весели празници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия