Приятелство ~ Предателство

  • 6 259
  • 100
Днес ме потърси една стара "приятелка". За услуга, разбира се. Имаше наглостта да ме притесни, след като преди две години направи живота ми ад. От тогава не я бях виждала, нито чувала. Затова много се изненадaх, като ми се изсипа на главата. Не ме попита как съм, какво е, що е. Сякаш вчера се бяхме разделили и днес се срещаме. Върнах се назад във времето и гневът, който бях приспала, се събуди. Реших да ви попитам- на вас колко пъти са ви забивали нож в гърба?
Виж целия пост
# 1
Нищо не ми забиват в гърба откакто се научих да правя разлика м/у приятели и познати!
Виж целия пост
# 2
Moже и старанно да звучи...не ми се е случвало никога досега.
Виж целия пост
# 3
Лала Рахин , никога не е късно човек да те изненада неприятно. Дори да е приятел. Човек се научава да се пази, но винаги има изключения. Може би затова са толкова болезнени те.
EASpirit, дано никога да не ти се случи! Пожелавам ти го!
Виж целия пост
# 4
Случвало ми се е.  Sad
Не помня колко пъти, но един съм запомнила с много голямо огорчение.
Още поддържам някакви контакти с въпросната личност, тя така и не разбра, че ми е "светнало пред очите".
Вече си имам не едно, а много на ум.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Много е гадно, преживяла съм го. Слава Богу, не ми беше супер близка приятелка, но пак си беше гадно Sick
Виж целия пост
# 6
Днес се обърнах...с гняв назад. На това се казват смесени чувства. Погледнах от страни ситуацията, защото вече съм достатъчно отдалечена, за да я видя в по-реални размери. Учудих се как може с тази жена да сме движели успоредно траекториите си толкова години (от детство). Сега сме от различни галактики.
Виж целия пост
# 7
Дааа, случвало се е  Sad лошото е , че сигурно няма да е за последно...
Виж целия пост
# 8
И на мен са ми забивали нож в гърба.Веднага казвам - една "приятелка" сваляше мъжа ми. Тогава не бяхме още женени, но беше много гадно.
Виж целия пост
# 9
Учудих се как може с тази жена да сме движели успоредно траекториите си толкова години (от детство). Сега сме от различни галактики.

Хората се променят...Може с течение на времето,но може и за миг.

На мен не ми се е случвало подобно нещо,но ако ми се случи,няма да си мълча и бих казала на въпросната ,,приятелка,, какво мисля.
Виж целия пост
# 10
Тогава бях по-скоро шокирана и отказвах да проумея фактите. Докато не си разбих главата в тях. За съжаление не само нейният нож нося забит в гърба си.
Виж целия пост
# 11
Тогава бях по-скоро шокирана и отказвах да проумея фактите. Докато не си разбих главата в тях. За съжаление не само нейният нож нося забит в гърба си.

Игнор на такива "приятели", това е решението за мен. Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Случи ми се да - гадно ми става и сега като се сетя,защото си мислех ,че парите няма да я променят.Радвах се за успеха и.
Но....се потвърди правилото ,че парите променят всичко!!!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Никога приятел не ми е забивал нож в гърба. Аз също не съм го правила.  Thinking
Виж целия пост
# 14
Игнор на такива "приятели", това е решението за мен. Crossing Arms

Е да де- от две години "игнор" и днес, ни в  клин, ни в ръкав тя ме търси. Достатъчно съм възпитана, за да я изгоня, но бях и достатъчно хладна, за да покажа, че нещата вече не са същите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия