Бебето спи с отворена уста

  • 1 424
  • 11
Здравейте,

Моето бебе е на 1 месец. Забелязах, че спи с леко отворена уста. Честно казано не знам дали е нормално ... и дали трябва да се притеснявам. Ще се радвам ако някой сподели своя опит или информация.
Виж целия пост
# 1
Няма нищо притеснително, бъди спокойна. Стига да не е защото нослето му е запушено. Flutter
Виж целия пост
# 2
Това е нормално Simple Smile
Виж целия пост
# 3
А дали въпреки това не диша през носа?
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай, много бебета спят така. Hug
Виж целия пост
# 5
Благодаря за успокоението. Нослето му не е запушено, за това ми се видя страно. Другото е, че от време на време не си прибира езичето, но в почечето случаи си е на мястото. Един лекар каза да го наблюдаваме и аз се претесних, защо и т.н.
Виж целия пост
# 6
И моят син го прави понякога, от съвсем мъничък. Не мисля, че е признак на нещо сериозно.
Виж целия пост
# 7
Здравейте,

Моето бебе е на 1 месец. Забелязах, че спи с леко отворена уста. Честно казано не знам дали е нормално ... и дали трябва да се притеснявам. Ще се радвам ако някой сподели своя опит или информация.
Нормално е!Моят дребосък даже още си спи така.
Виж целия пост
# 8
и моят спеше така.сега вече не си отваря устата.изобщо не съм се притеснявала,мисля че е нормално.
Виж целия пост
# 9
Когато спи по гръб синът ми също е с отворена уста,но това не ме притеснява(намирам го за нормално)
Виж целия пост
# 10
мисля,че е нормално-ние също понякога спим с отворена уста
Виж целия пост
# 11
хехе, че то и аз спя така...даже и лигичките ми потичат някой път  Mr. Green
не мисля, че трябва да се тревожиш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия