Подходящи ресторанти за бебе

  • 1 579
  • 9
Здравейте уважаеми дами!

Пише ви един татко на 9 м. син. Утре тримата с жена ми искаме да отидем на ресторант, но такъв, където досега не сме били. Искаме да е чист, приятен и бебето да може свободно да лази наоколо. Т.е. да не е съвсем маса до маса. Едно място, което много харесваме е "Метеор" (http://www.meteor.bg/meteor_web.html) в ж.к. "Белите брези". Имате ли предложения?

Поздрави и предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Оказа се, че малкият е настинал, така че отложихме ресторанта. Ако все пак някой има идеи, моля, пишете!
Виж целия пост
# 2
Малко ми е странно ми се вижда единствените ти 2 публикации  да са свързани с препоръка на ресторант. И някак си не мога да си представя как ще си пусна бебето си да лази по пода в някакъв ресторант, ако ще да е най-чистият на света. Все пак е обществено място, има и други клиенти, които едва ли ходят с пантофи в ресторанта.
Иначе ние ходим във "Виктория" на "Царско село", защото там е почти единственото място, което аз знам, където салона за непушачи наистина е отделно помещение от салона за пушачи. В повечето ресторанти, има 5 маси за непушачи, разположени в общо помещение за пушачи и е като зона за пикаещи и непикаещи в басейн. Crazy
Виж целия пост
# 3
 Peace
Виж целия пост
# 4
Какво му харесвате на "Метеор"? Странна работа... Може да е хубав като обстановка и меню, но със сигурност е също толкова неподходящ за бебета, колкото и всички други ресторанти. Отидете на сладкарница. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Искаме да е чист, приятен и бебето да може свободно да лази наоколо.

Не бих оставила бебето си да пълзи в който и да било ресторант ...еле пък през зимата  Sick

Иначе всеки 'среден клас' ресторант с добра вентилация или разделение на салоните за пушачи и непушачи е ОК.

На линка дори не кликнах... мерси за рекламата  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Искаме да е чист, приятен и бебето да може свободно да лази наоколо.

Не бих оставила бебето си да пълзи в който и да било ресторант ...еле пък през зимата  Sick


Peace PeaceОще повече пък с бебе в ресторант да отида Shocked
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите! Simple Smile Препоръките са добри.

Не бях помислил, че може да се сметне за реклама на "Метеор". В крайна сметка, ако наистина искам да го рекламирам, надали ще търся мнения за други. Споменах го само като ориентир. Но разбирам, защо сте така подозрителни. От друга страна, дори и някой да рекламира нещо, какво от това? Нали всеки има разум в главата си да решава сам.

Не сме оставяли Филип да лази в "Метеор", но бяхме там с количка, когато беше още на 4 мес. и ни хареса, че не е шумно. Предполагам, че зависи от момента и останалите посетители.

Личи си, че сте майки. Simple Smile Що се отнася до лазенето по пода: разни хора, разни възгледи. Съпругата ми няма нищо против да оставя бебето ни да лази по пода на обществени места, ако й се струва относително чисто. Наскоро бяхме в "La Vita e Bella" (http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&pid=2947) и малкият беше във възторг от възможността да ходи където си иска. (За да не сметнете, че е реклама, не казвам нищо за качеството на ресторанта.) Разбира се, помогна и това, че с изключение на още една жена бяхме единствените по това време там. Аз съм отгледан по български (майка ми е педиатър) и ходех все навлечен, но пак на 2 г. възраст едва не съм умрял от бронхопневмония. А сега имам страшно много приятели американци, чиито деца се разхождат голи навсякъде и пак са здрави. Подкрепям съпругата си, но всеки решава сам за своето дете.

Отново благодаря! Ако имате още идеи за заведения, които ви харесват и са подходящи за малки деца, моля пишете.
Виж целия пост
# 8
Точно Метеор според мен е крайно неподходящо място за бебе.Това е един сравнително скъп ресторант,с тежкарска обстановка,в която определено не се вързва бебе.Да платим 200 лв за 4 човека за вечеря и на съседната маса да плаче бебе не е по вкуса ми.И аз имам деца,но не ги водя по такива места.Особено в зимния сезон.
Виж целия пост
# 9
Точно Метеор според мен е крайно неподходящо място за бебе.Това е един сравнително скъп ресторант,с тежкарска обстановка,в която определено не се вързва бебе.Да платим 200 лв за 4 човека за вечеря и на съседната маса да плаче бебе не е по вкуса ми.И аз имам деца,но не ги водя по такива места.Особено в зимния сезон.
Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия