Защо се разширяват дупките на бибите?

  • 1 193
  • 19
Някоя мама знае ли защо се разширяват дупките на бибите след стерилизация? Ползвам електрически стерилизатор на Авент и след няколко стерилизации дупките на бибероните така се разширяват, че почват ужасно да текат, като обърна шишето не на капки, а направо си тече  Sad
Бебо постоянно се дави... Sad А ако случайно шишето седи легнало изтича.
смених Авент с Нук,в момента сме с Нуби същата работа,при 1-2 ползвания е както трябва и после нещо се прецакват .Явно не е от бибите а нещо от стерилизацията...ама нали за това е тоя стерилизатор(пък и не беше ефтин)  
Виж целия пост
# 1
Явно наистина нещо е от стерилизацията. Аз ползвах силиконови на Авент-не са се разширили изобщо
Виж целия пост
# 2
не ползвах стерилизатор,преварявах ги и се разширяваха,по-точно и в началото течаха,беба се задавяше,сега ползвам биби,но не от тези които си изброила(смених ги)с японските и този проблем на задавяне го няма Peace,преварявам ги в продължение на15 мин.
Виж целия пост
# 3
И моите се разшириха от стерилизатора за микровълнова на чико.Бибероните също са на чико-каучукови и си мислих,че само каучука се разширява.
Виж целия пост
# 4
chi-pi я кажи коя марка са тия биби та да пробвам с тях....а бе явно са занижили качеството на всичко  Crazy Голяма част от бебешкити неща се оказаха направо за еднократна употреба на хич не прилична цена  Sad
Виж целия пост
# 5
не ползвах стерилизатор,преварявах ги и се разширяваха,по-точно и в началото течаха,беба се задавяше,сега ползвам биби,но не от тези които си изброила(смених ги)с японските и този проблем на задавяне го няма Peace,преварявам ги в продължение на15 мин.

15 мин. ??????
то наистина е преваряване, а не изваряване твоето.
Че те супите на "Маги" стават по - бързо.  Laughing

chi-pi я кажи коя марка са тия биби та да пробвам с тях....а бе явно са занижили качеството на всичко  Crazy Голяма част от бебешкити неща се оказаха направо за еднократна употреба на хич не прилична цена  Sad


Че ти как не си разбрала, chi-pi такава реклама им направи на всичките японски продукти .........
Виж целия пост
# 6
Стерилизирам в микровелето каучукови и силиконови - не съм имала такъв проблем.
Виж целия пост
# 7
chi-pi я кажи коя марка са тия биби та да пробвам с тях....а бе явно са занижили качеството на всичко  Crazy Голяма част от бебешкити неща се оказаха направо за еднократна употреба на хич не прилична цена  Sad



 марката е Pigeon
Виж целия пост
# 8
 магазин РОЖКО, не мога да ти разбера Интимната мисъл...
 дължиш ми извинение,...не ме бъркаи с все още непознатите ми ваши делавери,...бъркаш ме с някой, Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Мерси ,chi-pi...ще опитам и с тях  Hug
А до магазин РОШКО, смятам че това което правиш е некоректно....все пак аз съм пуснала темата с конкретно питане  Rolling Eyes А ти не се включваш с някакъв съвет или предложение.
А си мисля,че за тази цел е другият раздел Клюки  Peace
Не е нужно да има такива подмятания.... chi-pi може да си ги изварява,колкото иска в случая ме интересува, че само тя ми е дава някакъв отговор.
То може и с тях да не се получи, ама аз пробвах толкова марки, че всяко предложение е добре дошло... Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Мерси ,chi-pi...ще опитам и с тях  Hug
А до магазин РОШКО, смятам че това което правиш е некоректно....все пак аз съм пуснала темата с конкретно питане  Rolling Eyes А ти не се включваш с някакъв съвет или предложение.
А си мисля,че за тази цел е другият раздел Клюки  Peace
Не е нужно да има такива подмятания.... chi-pi може да си ги изварява,колкото иска в случая ме интересува, че само тя ми е дава някакъв отговор.
То може и с тях да не се получи, ама аз пробвах толкова марки, че всяко предложение е добре дошло... Heart Eyes


Съвсем коректен съм и съм по темата.
Изобщо не трябва да ви учудва, ако ви се деформира силикона при условие, че го изварявате 15 минути.
За изваряването са достатъчни 3 мин.
По отношение на chi-pi, подмятането ми е свързано с една стара тема за въпросната марка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223424.0

магазин РОЖКО, не мога да ти разбера Интимната мисъл...
дължиш ми извинение,...не ме бъркаи с все още непознатите ми ваши делавери,...бъркаш ме с някой, Twisted Evil

chi-pi, не мисля, че ти дължа извинение. Напротив мисля, че ти ми дължиш такова:

1. защото си ми объркала името
2. защото нищо интимно няма в мисълта ми, а съвсем практично /друг е въпроса кой как го разбира/
3. не те бъркам, ако си погледнеш първите 5 поста ще видиш, че от тях 4 са за въпросната марка
 
Още повече, нищо обидно не съм написал. Ако исках да те обидя веднага щеше да ми разбереш интимната мисъл.
Виж целия пост
# 11
Рошко,аз използвам въпросната марка.Съжалявам,че не изполам марка по-твой вкус или ще ти отговоря по-друг начин- аз съм майка,а не собственик на м-н ,както може би си ти ... Money Grinning
Виж целия пост
# 12
Аз ползвах и каучукови и силиконови биби на Чико, преварявах ги във вода на котлона и не са ми се разширявали дупките  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Ама магазин РОШКО, аз не ги изварявам, както съм писала ползвам електрическият парен стелиризатор на Авент  Sad И за това не мога да разбера защо става така при положение че пробвах с различни марки биберони....в крайна сметка за това съм го купила този стерилизатор  Cry
Виж целия пост
# 14
Моят е на Чико, но едва ли има значение марката, принципът е важен, дали на пара, дали във вода... и колко време естествено. 15 минути е излишно дълго, 5 мин е необходимо и то когато е на пара, повече от това си е излишно варене. Не съм забелязала да имам проблем с дупките, или пък дори да е имало, не съм разбрала, защото сина ми не се е задавял.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия