Идеи за подарък на 9 годишно момиче

  • 20 454
  • 12
Затруднена съм ужасно- какво купувате на дъщерите си на тази възраст, имам пред вид нещо за игра, не дреха, подскажете моля ви
Виж целия пост
# 1
Някаква занимателна игра.

Какви са интересите на момиченцето.Ориентирай се по това какво харесва.
Виж целия пост
# 2
Интересите и са нещо много преходно, т.е. докато го купим съотв. нещо. Игри колкото искаш из къщи, те долу- горе са на един и същ принцип всичките.  Очаквам нещо по- нетрадиционно, за което не съм се сетила, нещо , което е интересно за вашите деца. Влекат я танците, шиенето на тоалети за кукли и за нея, рисува добре, нещо свързано с ръчно творчество. Може би има някакви такива комплекти, споделете, ако са ви попадали
Виж целия пост
# 3
На моята щерка за 10-ия й РД  през октомври й подариха нещо като кът за моделиране чрез глина.

Има ги в МЕТРО. Към 25лв. струва.

Друго...
Уинкс, скрабъл, глобус, туистер и т.н.
Виж целия пост
# 4
Има разни комплекти за правене на бижута, чанти и пр. Ето нещо подобно - http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=203_208_497_540&sort=3a&page=1

На нашето около тази възраст и бяха подарили комплек за рисуване - боички + картина, направена по цветове+рамка. Едни прекрасни коне, която тя от мерак направи два пъти, защото и на капака имаше схема.  Laughing В Метро има най-различни такива - и по-лесни и по-сложни.
Виж целия пост
# 5
Една джаджа има - денс учител.включва се едно килимче за телевизора и на телевизора виждаш движенията на тялото а на килимчето ти присвятват светлинки и насочват краката.ако обича танците нещ което повечето 9 годишни обичат това ще е як подарък. ако харесва рисуването-курс по рисуване или комплект с хубави материали.Ролери,колело и тем подобни също стават.Помисли  какво харесва малката и  се опитай да свържеш с него някои предмети
Виж целия пост
# 6
На моята щерка за 10-ия й РД  през октомври й подариха нещо като кът за моделиране чрез глина.


Страхотна занимавка е. Дъщеря ми е на 5 и половина. Подариха и го за Коледа. С моя помощ се занимава , но много се кефи.
Виж целия пост
# 7
Аз бих подарила комплект детска козметика и грим. Може и някакви красиви шноли, фибички, гривни, такива работи...  Grinning
Бих се спряла и на книга. Красиво илюстрована детска енциклопедия.
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми си е поръчала за Цветница тази книга: http://books.svetove.com/c/p-p/m-47/id-18612/%D0%B4%D1%80%D0%B0% … %D0%B9%D0%BA.html
За нейно приятелче купихме другата от поредицата  - "Мъгалология" /или нещо подобно/. Стори ми се доста забавна и интересна - на всяка страница има нещо скрито, за отваряне, за експериментиране... погледни я - нещо средно между книга и игра е  Grinning
Виж целия пост
# 9
Ще ти кажа какво получи дъщеря ми за деветия си РД - играта Туистър, декоративна възглавница на Уингс (първоначално се ядосах, но спи с нея), няколко несесера и портмонета на Уингс (можем да направим магазин вече), книги, дрешки, коледни триизмерни пъзели (има и не само коледни), комплект за низане на бижута.
Най-голям фурор пожъна чанта за декориране. Не знам откъде е купена, но мога да проверя дали пише някаква марка на кутията. Комплектът включва готова чанта от плат, разноцветни парчета плат за изрязване, шаблони, капси за поставяне с инструмент за тях, някакви перца, лепило и т.н. Сам си измисляш декорация и си украсяваш чантата. Има и няколко бели значки, които също можеш да си направиш според желанията и да закрепиш отново на чантата.
 
Виж целия пост
# 10
Цитат
Най-голям фурор пожъна чанта за декориране. Не знам откъде е купена, но мога да проверя дали пише някаква марка на кутията. Комплектът включва готова чанта от плат, разноцветни парчета плат за изрязване, шаблони, капси за поставяне с инструмент за тях, някакви перца, лепило и т.н. Сам си измисляш декорация и си украсяваш чантата. Има и няколко бели значки, които също можеш да си направиш според желанията и да закрепиш отново на чантата.

Подобни комплекти съм купувала в ХИТ, имаше доста видове. И дъщеря ми много ги харесва.
Аз също бих ти препоръчала книгите от серията Ологии на Инфодар http://www.infodar.com/show_book_info.php?ISBN=978-954-761-247-1На тази възраст доста се харесват. Аз купих на дъщеря ми Египтология, а на племенницата ми Драконология
Другото много актуално (поне при нас) - маратонки с колелца
Виж целия пост
# 11
маратонки с колела, нов GSM, нови слушалки за компа
Картините, за които са ти писали са много интересни, приличат на гоблени
Комплект за гипсови фигурки, с бои за оцветяване. Тази година получихме един гумен калъп на мече с възможност да се сложи снимка. Тези бои тип "Глитер лайнер" с шаблони. Очертават  се на целофан шаблоните, оцветяват се и като изсъхнат се лепят на стъклото. Много са красиви изработените неща. Като ви омръзнат лесно могат да се отстранят от стъклото, не е голямо стържене.
Виж целия пост
# 12
Голямата ми дъщеря имаше рожден ден преди няколко дни. Най-много се зарадва на музикалното килимче което ние и подарихме. Само че, не е от това което са ти описали, а нашето е самоучител по танци, на батерии е, като светне лампичката трябва да стъпиш на съответната звезда и да направиш движението което е дадено. Много се забавляват със сестра и.
Иначе от останалите подаръци и харесаха: сребърно синджирче с костенурка, Старогръцки митове и легенди/енциклопедия/,диск на Рихана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия