Проблем след фотоепилация!

  • 1 678
  • 14
Вчера бях на втора процедура за почистване на горна устна. Незнайно защо след 'светването' с апарата почуствах нещо като изгаряне на ръба на горната устна и това усещане си остана и досега. Усатната ми е леко подута и я усещам много неприятно. Предполагам, че това не е съвсем нормално, още повече че след първата процедура нямах никакъв проблем.
Някой имал ли е такъв проблем? Дали подуването е временно, на какво може да се дължи и мога ли нещо да направя за подобрение?
Виж целия пост
# 1
Сигурно те малко изгорило мажи се с мазни балсамчета за устни и вазелини, ще ти мине.
Виж целия пост
# 2
Много се надявам, наистина да ми мине скоро, а не да остане така подуто, че се чувствам много зле  Cry
Поне засега не се е появило оцветяване на кожата и дано  да не се появи, че съм чувала за петна след фотоепилация...
Виж целия пост
# 3
Аз правих скоро първа такава процедура. И почуствах нещо подобно но ме намазаха с някво кремче и болката отшумя.
Виж целия пост
# 4
А не каза ли на тези, които ти я правиха? Едва ли е нормално да те изгарят. По-добре с тях се консултирай, не си премълчавай.
Виж целия пост
# 5
А не каза ли на тези, които ти я правиха? Едва ли е нормално да те изгарят. По-добре с тях се консултирай, не си премълчавай.

Да, оплаках се докато бях там, козметичката каза, че не виждала проблем, а и аз се надявах бързо да премине паренето и подуването...
Целият проблем според мен дойде от претовареността на козметичката преди празниците - на мен ми направи процедурата докато жената преди мен седеше с маска, която трябваше да бъде измита, а още преди да свърши с мен, вече беше дошла следващата клиентка - пълна лудница!
Виж целия пост
# 6
извинявай, но много ме интересуват някой неща за фотоепилацията и искам да те питам къде ходиш и как преминава процедурата.
Виж целия пост
# 7
Не ми се е случвало досега, но аз правя само подмишници. Кажи кой е салона
Виж целия пост
# 8
извинявай, но много ме интересуват някой неща за фотоепилацията и искам да те питам къде ходиш и как преминава процедурата.
Процеурата преминава така - първо ме намазва с гел, после 'светва' с апарата за фотоепилация, изчиства гела, маха косъмчетата с електрическа пинсета, слага някакво кремче и готово. Първият път процедурата струваше 20лв., но заради междувременно повишение на цените - втората процедура беше вече 25лв.
Адресът мога да ви го дам на лични.
Виж целия пост
# 9
Не ми се е случвало досега, но аз правя само подмишници. Кажи кой е салона
Би ли казала колко процедури си направила и забелязваш ли вече ефект, понеже и аз искам да пробвам подмишници или интимна област, но още малко се колебая. Ако добавиш и цена, ще е супер  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз си правих фотоепилация на устната и ръцете.
На последната процедура, така ме болеше, в следствие на което се появиха силно зачервени участъци по ръцете, които стояха като рани (все едно си паднал на земята и си се ошкурил). Явно козметичката се беше престарала, прекалено.
За съжаление, и до ден днешен  ми стоят белезите по ръцете Sad Малко грозничко, но.........
Така че breeze не си мълчи а ходи да вдигаш гири на козметика, Не стига че вземат пари, ами не си вършат и работата както трябва.
Виж целия пост
# 11
извинявай, но много ме интересуват някой неща за фотоепилацията и искам да те питам къде ходиш и как преминава процедурата.
Процеурата преминава така - първо ме намазва с гел, после 'светва' с апарата за фотоепилация, изчиства гела, маха косъмчетата с електрическа пинсета, слага някакво кремче и готово. Първият път процедурата струваше 20лв., но заради междувременно повишение на цените - втората процедура беше вече 25лв.
Адресът мога да ви го дам на лични.
Много благодаря.
Виж целия пост
# 12
Аз ходих във фитнеса и спа центъра в комплекса бокар. Там тренирам и ми е удобно да ползвам козметик и фризъор. А и понеже е открито от около година се надявам да използват сравнително съвремени апаратури.
Виж целия пост
# 13
Не ми се е случвало досега, но аз правя само подмишници. Кажи кой е салона
Би ли казала колко процедури си направила и забелязваш ли вече ефект, понеже и аз искам да пробвам подмишници или интимна област, но още малко се колебая. Ако добавиш и цена, ще е супер  Peace
Аз съм си направила мишници 11 процедури и пубис 14 процедури и вече половин година съм се отказала да ходя. Просто за мен лъжат, че това е пълно обезкосмяване. В последствие козметика сподели, че това е редуциране на космите. Доста пари потроших за това  и макар да има ефект не съм доволна. Просто това е нещо което трябва да правиш незнайно колко време и да се поддържаш след това което значи без край.
А относно проблема на  breeze и при мен се случи да ме изгорят и то долу. Беше доста и сега имам лек белег т.е. кожата на мястото ми е малко по светла. Тогава ми изписаха едно мехлемче с което се мазах . Дано не е голямо изгарянето, че да не ти остане белег все пак е на лицето.
Виж целия пост
# 14
При мен подутото вече премина, но явно наистина ме е изгорила козметичката, защото сега ми се бели кожата  Close
Като чета и другите какви проблеми са имали от изгорено при такива процедури, направо ме е страх да отида на трета процедура, а и щом дори на пубис и подмишници няма пълно премахване на окосмяването след 11 / 14 процедури, сериозно се замислям дали да продължавам да ходя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия