Димитър (Мики) Пенев

  • 5 744
  • 6
Здравейте, моля ви, ако някой има впечатления от хомеопата Димитър (Мики) Пенев от София, да ги сподели. Ще съм ви благодарна!
Виж целия пост
# 1
ходих един път при него и не ми помогна. даже мога да кажа че състоянието ми се влоши. .пък и имаше някои изказвания които ми се сториха.....неадекватни! от тогава не съм опитвала да се лекувам с хомеопатия.
все пак това е мое мнение, сигурно има и доста хора на които е помогнал. ще ми е интересно да споделиш  и твоя опит с него (ако имаш такъв).
Виж целия пост
# 2
В какъв смисъл са ти се сторили странни изказванията му?
Виж целия пост
# 3
ми от типа на "СПИН-а се  лекува по-лесно от настинка, даже много хора са го прекарали без да знаят" (това беше най-фрапиращото) или като му казах че лекарството ми е подействало еди как си "аа, не може да е така"... не помня подробности вече, но знам че едва ли ще отида пак. ти отиде ли? имаш ли вече впечатления?
Виж целия пост
# 4
Аз имам впечатления още преди да напиша постинга тук.

За мен "лекарството", което ми даде, е супер невероятно. Трудно е да коментирам, така че да ми "повярва" някой, защото съм го ползвала минимален брой пъти. То при мен се прилага само, ако нещо възникне - настинка, притеснение, каквото и да е. И двата конкретни пъти даде моментален ефект. Положителен де  Laughing.

А иначе едно от основните ми оплаквания, с които отидох беше, неспокойствие и приемане на нещата прекалено лично, или иначе казано се търсеше повишаване на нивото на дебилизъм/ непукизъм  Embarassed Embarassed Embarassed, както и да го наречем. Ами постигнахме го още с пробите по време на търсенето на конкретното лекарство.

Аз за себе си отдавна не вярвам на алопатичната медицина и в частност на супер необразованите лекари в нашата страна, които са се хванали за стереотипа и стискат здраво, сакън някой да не им оспори свещените знания. Същевременно върху самата себе си съм изпитала ефекта на алтернативни средства, които постигнаха резултати, които класическата медицина е описала като невъзможни, случайни и непредствителни. И на трето място, наистина вярвам, че много от болестите, които мъчат човечeството имат просто разрешение, но е необходимо да се търси по друг начин от обичайния.
Виж целия пост
# 5
ооох! а на мен колко ми е писнало от некадърни лекари... просто вече се моля да не се разболея от нещо, защото става страшно!
колкото до алтернативните методи и в частност хомеопатията... не знам дали ефектът им се дължи на лечебни свойства, на начин на мислене или е плацебо, но щом помагат- нека се прилагат. все пак човешката психика е много може да помогне (както и да навреди, разбира се)
Виж целия пост
# 6
Здравейте, аз съм изключително доволна от Димитър Пенев - лекувам се при него от 3 години (от февруари 2005 г.) и откакто го посетих първия път не съм имала нужда да посещавам други лекари особено пък класически медици, нито ми се е налагало да вземам класически лекарства. Не можех да забременея от 14 години, имах проблеми и с нередовен цикъл, след проведеното лечение за срок от 1,5 години се случи и чудото - вече съм бременна в пети месец, за което съм изключително благодарна на Димитър Пенев - един невероятен човек и изключителен хомеопат.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия