пюрета - до кога?

  • 2 260
  • 29
Дъщеря ми Елена не иска да яде от кухня. Готвено от нашата храна яде, но рядко. Супи не иска въобще. Предпочите от готовите пюрета - тези на Нестле, на Гербер, на Семпер дето са като манджички. До кога мога да й давам пюрета? Иначе моите десерти си ги хапва, кексчета, грис, юфка, кисел, кис.мляко с бисквити - няма проблем, но готвеното.... Shocked
Виж целия пост
# 1
 Peace Това все едно аз съм го писала  Laughing , и ние сме така,рядко яде от мойте манджи,но мисля,че ще и давам готовите до към година и 2-3 месеца  Peace
Виж целия пост
# 2
От купешките пюрета аз давам само плодови, иначе готвя на моя син, който е на осем месеца. Записвам се да следя темата, защото мен също ме интересува докога да давам плодовите пюрета.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми също си хапва от тях. По някога ако се налага да излезем за по дълго й взимам ако огладнее да си хапне. Мисля, че спокойно могат да се дават и до 3 години.  Peace
Виж целия пост
# 4
Синът ми и сега обича да си хапва пюрета.
Виж целия пост
# 5
Не виждам проблем - докогато ги иска. Синът ми все още основно се прехранва с тях  Grinning
Виж целия пост
# 6
спомням си,че когато бях 5 клас май,в голямото междучасие тичахме до близкото магазинче и си купувахме плодови пюренца!!!много са вкусни!!! Hug
Виж целия пост
# 7
Докато им харесва да ги хапват  Grinning
Виж целия пост
# 8
Все още купувам пюрета.Не всеки ден,но понякога се случва 2-3 пъти в седмицата едното хранене да е пюре.
Виж целия пост
# 9
Давах готови пюрета когато съм навън на разходка или на гости.
Виж целия пост
# 10
Ние ходим на кухня,но събота и неделя купувам пюрета.Защо не опиташ да сготвиш близка до пюрето манджичка?
Виж целия пост
# 11
Мая все още някоя събота или нееделя яде пюре от тези на Хип за над 1,5 г. Или на Семпер. Според мен нямам никакъв проблем да ги даваш. Теб какво какво точно те притеснява в цялата работа (като изключим цената Wink )?!
Виж целия пост
# 12
 А сурови плодове не обича ли!Пробвай в началото да слагаш по малко настърган плод в пюренцето и увеличавай дозата. Не че има противопоказания Laughingза възрастта и пюренцата. Но за тази цена ще вземеш по-полезни и витаминозни храни.  АЗ и сега си обичам шипковото Joy  bouquet
Виж целия пост
# 13
не ги уважавеше много зеленчуковите и месни пюренца и затова му готвех, после кухня, сега пак готвя Peace
Виж целия пост
# 14
извинявай!! сигурно ми се е доспало и не прочетох,че става дума за манджички. но пък съвета е същия- смесвай вашата храна с пюрето и увеличавай дозата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия