Какви дънки ще се носят?

  • 7 367
  • 75
Момичета, я ми помогнете в едно чудене. Осем месеца след раждането успях да вляза във форма и мъжа ми ми донесе дънки от Швеция-с ниска талия, прави до коленете и оттам чарлстон. Успях да вляза в тях Laughing, но това ли е тенденцията за дънките? С тоя бебок и студеното време не мога и магазин да погледна.
Виж целия пост
# 1
В България модата не е като по света, малко по-бавно идват нещата
Виж целия пост
# 2
Тук чарлстон-дънки не се носят и в колекциите за следващия сезон също ги няма. Модни са все още тип цигара много тесни, или с прав крачол,ниски и високи талии,цвят-тъмно син,индиго,черен...
Но какво те бърка,ако ти стоят добре си ги носи и толкоз...току виж си поставила нова тенденция Peace
Виж целия пост
# 3
абе аз си се харесвам Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 4
Със здраве да си ги носиш тогава!  Hug

Поздрави  Hug
Виж целия пост
# 5
Момичета, я ми помогнете в едно чудене. Осем месеца след раждането успях да вляза във форма и мъжа ми ми донесе дънки от Швеция-с ниска талия, прави до коленете и оттам чарлстон. Успях да вляза в тях Laughing, но това ли е тенденцията за дънките? С тоя бебок и студеното време не мога и магазин да погледна.
Точно този тип дънки ми отиват на фигурата, затова аз си ги нося без да ми пука дали са на мода, но за съжаление не винаги си намирам.
Виж целия пост
# 6
Аз също нося такива дънки и те са може би от малкото, с които се харесвам. Сега наистина са на мода тип цигара, не само за дънките, но и за панталоните, но честно казано според мен на доста малко хора отиват, може би на много кльощави и високи жени.
Виж целия пост
# 7
Аз не харесвам дънки тип цигара, не ми стоят и добре. Така, че ако тези ти харесват и ти стоят не робувай на предрасъдаци  и си ги носи със здраве. Peace Плюс това, ти каза, че са купени сега, а не преди 100 години, така че незнам какво те притеснява.
Виж целия пост
# 8
Носи си дънките,щом си се харесваш с тях.Данък обществено мнение не плащаш,така че да не ти пука.И аз съм имала такива моменти,да ми донесат дрехи от чужбина,които тука не са актуални,но съм ги носила с кеф,а и съм била по-различна. Peace
Виж целия пост
# 9
В България модата не е като по света, малко по-бавно идват нещата
така е,сега гледам по магазините дънки с много висока талия,нещо не ми харесват много
Виж целия пост
# 10
абе аз си се харесвам Embarassed Embarassed Embarassed

ами това е най-важно!!!ти да си се харисваш и да се чувстваш добре с тях...какъв е смисъла да си купиш нещо модерно с което да не се харесваш пак няма да го носиш,затова си ги носи  smile3521
Виж целия пост
# 11
Нали ги харесваш?  Grinning
Щом ти стоят добре - не разбирам защо трябва да се тормозиш модерни ли са или не?
Всичко, което изглежда добре на теб е модерно  Grinning
Виж целия пост
# 12
И моят съвет е да си ги носиш  Peace след като се харесваш,а дали е модерно или не да не ти пука !!

Тук чарлстон-дънки не се носят и в колекциите за следващия сезон също ги няма. Модни са все още тип цигара много тесни, или с прав крачол,ниски и високи талии,цвят-тъмно син,индиго,черен...
Но какво те бърка,ако ти стоят добре си ги носи и толкоз...току виж си поставила нова тенденция Peace
 

 Peace
Виж целия пост
# 13
Аз имам 3-4 чифта такива и смятам да ги нося без притеснение дали са модерни или не.  Flutter
Виж целия пост
# 14
В България модата не е като по света, малко по-бавно идват нещата
така е,сега гледам по магазините дънки с много висока талия,нещо не ми харесват много
и на мен хич не ми допадат тези модели,нещо много странно седят Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия