за фигурата след раждане.....

  • 856
  • 7
Най-вече ме интерсува раждалите майчета да кажат-събира ли се таза или не...кг нямам вече за смъкване,а дънките не ми стават заради кокаляците,а имах изключитело тесен таз и задник,даже заради това щяха да ме режат(то пак съм секцио де),а и гърдите-увиснали ли си остават и с големи зърна и ареоли? Имах малки гърди,после станаха доста големи сега спаднаха и май поовиснаха Confused(а нямам почти и кърма..ама това е за другия форум... Confused)
Виж целия пост
# 1
Значи при мен досега почти ми се е прибрал таза и аз имах доста тесен такъв,кърмя още по 2 хранения на ден,но циците ми вече си върнаха старата форма,не са ми увиснали изобщо,напротив доста добре си изглеждат.За килограмите аз почти съм ги свалила.Влизам си в дънките.Та да ти кажа споко, ханша се прибира до 1 година напълно,лекар ми го каза.
ЗА другите неща е вече индивидуално,за мен вече никой не може да каже че съм раждала жена Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай! След три раждания ханшът ми си е както преди.Просто трябва време. За бюста мисля, че е съвсем индивидуално. Flutter
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай! След три раждания ханшът ми си е както преди.Просто трябва време. За бюста мисля, че е съвсем индивидуално. Flutter
значи съм навита за второ Hug,е циците...не стига,че са малки,ами и увиснали,ама ще акцентирам на дупе и талия Laughing,ако наистина се възвръща таза Praynig
Виж целия пост
# 4
Аз родих преди година.
Имам да смъквам още килца, но пък и доста свалих /качих общо 25кг/

Дупето и ханша ми се прибраха значително, но аз доста спортувам.

Гърдите - 7 месеца имах кърма и след като спря бяха доста меки. Но с времето стават все по-вдигнати. /ползвам крем за бюст/

Вярно, че е индивидуално, но спорта и ползването на хубава козметика много помагат.

Успех!
Виж целия пост
# 5
С радост вчера установих,че се побирам в един от предишните си панталони.Вече си върнах почти кг. преди забременяването,остава още 1кг.(е имам да смъквам още килца,но ги бях натрупала преди това)Детето ми е на 14месеца.И гърдите са ми почти същите,така че надежда има(особенно и ако спортуваш-което аз не направих....)
Виж целия пост
# 6
Аз мога да те успокоя, че всичко ще е ОК. Аз качих 20кг по време на бременността и свалих 26 една година след това. За гърдите ми е мъка, защото и моите се поотпуснаха и станаха доста малки, но здраве да е, нали така  Hug
Виж целия пост
# 7
не се притеснявай всичко се прибира. аз след 3 мес бях свалила 25кг и всичко ми ставаше.бях качила 26 общо.сега бебето е на 8 мес,и аз съм тясна както преди.гърдите ми наистина станаха още по- малки ,но те никога не са били големи,стягат се с времето!
Все още ми стой кафявата линия на корема -избледня но се жижда, някой знае ли кога ще изчезне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия