Коя марка стъклени шишета ще ми препоръ4ате?

  • 1 433
  • 16
Здравейте дами,

Искам да взема стъклени шишета на сина ми... Препоръ4айте ми, ако сте ползвали и сте доволни!

  bouquet
Виж целия пост
# 1
Използвала съм на НУК и съм доволна, препоръчвам ги.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
стъклените шишета особено,когато са пълни тежат доста повече от пластмасовите и ръката боли Wink,иначе НУК са добри аз също съм ползвала от тях,но когато бебо порасна ги замених с пластмасови ,защото когато ги държи само може да ги счупи Simple Smile ,дори с второто дете взех от самото начало пластмасови шишета.По-бързо се захабяват,това им е недостатъка,но не се чупят Grinning
Виж целия пост
# 3
чико Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм 4ико и сам доволна Misc Baby Bottle
Виж целия пост
# 5
NUK, MAM-много съм доволна и все още ги ползвам. Но и аз се замислям дали да взема едно пластмасово шише за да се учи малкия да пие сам,макар че шишето за водата му е такова, но той не пие сам-само си играе с него Grinning
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам само на "Б фри" шишетата, отначало си бях взела на Чико и Авент, но много бързо се износиха. (аз стерилизирам след всяко ползване) "Б фри" имат и стъклени и пласмасови. Много са хубави. Едно шише струва около 15лв., но си струва. Само внимавай със стъклените защото са опасни. Peace
Виж целия пост
# 7
Ползвала съм само с първото си дете - на Чико. Сега сме твърдо на Авент, но не зная дали те имат стъклени. Иначе бих си взела да пробвам
Виж целия пост
# 8
Ползвала съм на Чико и бях много доволна,но понеже съм с две леви и....  Embarassedслед второто счупено се отказах и взех пластмасови Grinning
Виж целия пост
# 9
Чико  Peace
Виж целия пост
# 10
нук или чико доволна съм и от двете
Виж целия пост
# 11
Здравейте дами,

Искам да взема стъклени шишета на сина ми... Препоръ4айте ми, ако сте ползвали и сте доволни!

  bouquet

а защо трябва да са стъклени?
Виж целия пост
# 12
НУК  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз харесвам Би Фрии, а имам и Авент. По-скоро бих ти препоръчала на Би Фрии стъклените, макар че все пак са по-тежки от пластмасовите. Какви са ти съображенията да търсиш стъклени? Peace
Виж целия пост
# 14
NUK   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия