За Ципросепт да попитам.

  • 1 539
  • 8
Здравейте!От вчера дъщеря ни е с температура и хрема.Реших вместо традиционните за нас лекарства,да взема така прехваленият напоследък Цитросепт.Преди малко и дадох 5 капки в чаша с мляко,изпи ги,но си мисля,понеже съм чувала,че някои възрастни ги разхлабва,да очаквам ли и аз нещо такова? newsm78И колко време да ги давам?Интересува ме всякаква информация,има ли странични ефекти,как се понася от децата...Личната лекарка ми каза да давам,както е посочено в упъването,но не схванах много,хиляда болести лекува.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз в момента взимам, но в упътването пише, че се започва с 1 капка. Лекарката не ти ли каза нещо повече?
Виж целия пост
# 2
аз давах на моето дете по 4 капки 2 пъти дневно.нямаше страни4ни ефекти.аз също съм го пила доста дълго време -и при мен не се прояви нещо нео4аквано.
не съм 4увала за страни4ни ефекти
Виж целия пост
# 3
Аз също съм взимала много пъти и за много неща Цитросепт. Мисля,че е много добър имуностимулатор както и природен антибиотик. За деца смятам,че трябва да се съобразят килограмите-както е описано в упътването на самия продукт.
Виж целия пост
# 4
аз давах на моето дете по 4 капки 2 пъти дневно.нямаше страни4ни ефекти.аз също съм го пила доста дълго време -и при мен не се прояви нещо нео4аквано.
не съм 4увала за страни4ни ефекти
А колко време дава на детенце?Докато отшумят симптомите ли?
Аз в момента взимам, но в упътването пише, че се започва с 1 капка. Лекарката не ти ли каза нещо повече?
На листовката пише,за деца под 5г. по 1 капка -на килограм от теглото,разпределено на 3 приема за 24 часа.
Виж целия пост
# 5
аз давах на моето дете по 4 капки 2 пъти дневно.нямаше страни4ни ефекти.аз също съм го пила доста дълго време -и при мен не се прояви нещо нео4аквано.
не съм 4увала за страни4ни ефекти
А колко време дава на детенце?Докато отшумят симптомите ли?
Аз в момента взимам, но в упътването пише, че се започва с 1 капка. Лекарката не ти ли каза нещо повече?
На листовката пише,за деца под 5г. по 1 капка -на килограм от теглото,разпределено на 3 приема за 24 часа.


точно с това се съобразих Peaceимам предвид с указанието на листовката за теглото и капките

ина4е го давах профилактично,нямала е определени оплаквания
Виж целия пост
# 6
Давам го на синът ми и съм много доволна  Rolling Eyes Започнах да му давам два пъти по 2 капки и така за около седмица достигнах дозата -капка на кг и така 1 месец се дава , след което дозата се намаля на половина - това е профилактичната newsm78 Това ме посъветва Д-р Христов , който е дистрибутор на продукта  Thinking От както започнахме да го пием сериозно не е боледувал синът ми  Hug Много съм доволна и ще му го давам до лятото , нищо не му пречило , няма странични ефекти  Peace Разстройство също до сега не е имал Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
  Капките ги има във всяка аптека. няма нужда да се купуват от дистрибутори.
Аз давам цитросепт втора година, странични ефекти няма. Датето не е боледувало сериозно.
Виж целия пост
# 8
Аз също  го давам на дъщеря си.Няма странични ефекти.В упътването пише как и колко време се дава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия