С какво почиствате дамаската на дивана

  • 3 206
  • 15
Дамаската на дивана ми е много светла и гледам, че там където седим се е замърсила. С какъв препарат да я почистя?
Виж целия пост
# 1
Аз викам хора с Рейнбоу да я перат.
Виж целия пост
# 2
С помощта на двама души с перяща прахосмукачка и не знам какъв препарат. Но не правят наводнение. Което при някои прахосмукачки явно става.
Виж целия пост
# 3
Аз викам хора с Рейнбоу да я перат.

Peace
Виж целия пост
# 4
Каква е цената на прането с Рейнбоу и ако може координати Praynig
Виж целия пост
# 5
25 лв в Ст.Загора.
Ако те интересува, може да попитам и колко ще ти вземат за транспорт от сф. до стз Wink
Виж целия пост
# 6
е, изпреварихте ме за цената, че и аз се чудих колко лева е? Wink
Виж целия пост
# 7
И моя диван е със светла дамаска и много се е замърлял. Мъчих се сама дя я чистя с Вениш за дамаски, но резултата беше катастрофален. Сега мятам отгоре едни покривала, но не ми харесва много така. Даже си мислех да го претапицирам на ново с по тъмно дамаска. Може би ще пробвам  да викна някой с Рейнбол да го почисти и дано да се изпере добре
Виж целия пост
# 8
И аз имам същия проблем, нищо че нашия диван е керемиден, шоколад  и фулмастри си личат върху всичко Mr. Green. Успокоихте ме с тези 25 лв. Благодаря!
Виж целия пост
# 9
шоколада може и да се изпере, но фулмастрите едва ли .....
Виж целия пост
# 10
Аз викам хора с Рейнбоу да я перат.


dodo_dodo може ли д ами препоръчаш коректна фирма за почистване с Рейнбоу? Благодаря предарително!  bouquet
Виж целия пост
# 11
шоколада може и да се изпере, но фулмастрите едва ли .....

Зависи от фулмастрите. Има такива, които се перат за моя радост  Laughing
Виж целия пост
# 12
Благодаря за отговорите.  bouquet Мисля си, обече, после как съхне отдолу дунапрена, да не вземе да мухляса? newsm78
Виж целия пост
# 13
След като го напръскат с пяна и го разтъркат хубаво с четки изсмукват мръсната вода.
Дивана съхне за 1 ден. но трябва да е сравнително топло и да е на течение.
Виж целия пост
# 14
Мерси, Labrador, това е много важно за топлото и течението. Значи отпада задачата ми да го чистя сега Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия