а ако не се оригне след хранене ?

  • 16 663
  • 36
беба понякога така дълбоко заспива докато се храни, че дори не си изяжда всичко и е невъзможно да я накарам да се оригне, дали е опасно ако я оставя така да си спи и не се оригне ??
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми никога не се е оригвала-жива и здрава е!
Няма нищо опаснои  нищо притеснително!
Виж целия пост
# 2
и на мен ми се е случвало докато яде и да заспи,особено вечер.слагам го на една страна и ако не се е оригнал така му е по-лесно да го направи спейки. Sunglasses
Виж целия пост
# 3
И моята дъщеря не винаги се е оригвала след хранене,  но нищо опасно не се е случвало. Не виждам смисъл да се тревожиш излишно за това.
Виж целия пост
# 4
моя син не се уригва, ама попръцква -често заспива докато се храни, оставям го нищо му няма
Виж целия пост
# 5
И двете ми деца са били на приливи и отливи - понякога оригват, друг път - не. На всичко отгоре дъщеря ми от малка обичаше да спи по корем. Е, все пак хвърляй по едно око - не за друго, а за да не изплюе мляко и се нацапа случайно.
Виж целия пост
# 6
И ние заспиваме докато се храни, но аз винаги го изправям да се уригне. Страх ме е да го оставям така да заспива; особено ако е нощно хранене.
Виж целия пост
# 7
Ох и ние сме така ooooh! по 100 пъти ставам нощно време да го видя как е.
Виж целия пост
# 8
И моите момичета никога не са се оригвали, като хапнат и веднага заспиват. Нищо си им няма Simple Smile
Виж целия пост
# 9
не се шашкай,просто гледай да го слагаш легнало настрани за всеки случай Peace
Виж целия пост
# 10
Никога не съм си правила труда специално да го оригвам. Никакъв проблем не сме имали с това.
Виж целия пост
# 11
Сутрините никога не успявам да го оригна-той просто си заспива и всеки опит е безуспешен. Но винаги когато мога го държа докато се оригне, заради коликите Peace
Виж целия пост
# 12
Абе, че не е опасно - не е. Но мисля, че му е некомфортно на бебето - връщайки се кърмата, предполагам, че е смесена със стомашен сок и усещането всеки знае какво е - като от киселини. Може и да не съм права, де Simple Smile
Виж целия пост
# 13
синът ми през първите месеци въобще не можеше да се уригва- пробвах как ли не да го държа и не ставаше, после зпочна сам да се уригва
Виж целия пост
# 14
Слагай го настрани. Виж, практически не е толкова опасно, колкото просто може да пречи на детето да спи спокойно, защото празното порстранство в стомаха може да дразни, а и увеличава коликите понякога. Но ако не се буди, не го мисли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия