До немските мами ползващи Памперс

  • 961
  • 14
Момичета, моя синковец реши че е голям мъж вече и сваляме през дена пелените.
Но оня ден получих 2 талона от Памперс за отстъпка при покупка на пелени равна на 3 евро
Веднъж сега за априли веднъж за май.
Освен това има към тях и код за получаване на следващи талони.
Ползавала съм ги преди но сега просто нямам нужда от тях.
Все ще изкараме с пелените от Алди за през нощта.
Която от вас има интерес нека се обади
Ще се разберем да ги пратя по пощата
Виж целия пост
# 1
Едно уточнение - могат да се ползват дори и дадения магазин да има в момента предложение на пелените и цената им да е по ниска
Аз така спестявах доста - талона важи за 2 единични опаковки или  за една jumbo ( с 2 торбички) или за една megapack (с 3 торбички)
Както при нас тая седмица 2 магазина имаха предложение - едните предлагаха megapack за 23,95 а другите за 23 и като свалиш  Rabatte на талона и си е доста изгодно
Виж целия пост
# 2
Ей Дебеланке, браво на вас от толкова рано да махнете памперса Stuck Out Tongue . Ние също вече нямаме нужда от памперси, но се надяваме да зарадваш някоя друга мама. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам Памперси  Grinning
Как става този номер с получаване на талони за намаления и за абсолютно всеки магазин ли важат?(ние пазаруваме тези неща от Метро)?
Благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Цитат на: 6o6i
Аз ползвам Памперси  Grinning
Как става този номер с получаване на талони за намаления и за абсолютно всеки магазин ли важат?(ние пазаруваме тези неща от Метро)?
Благодаря  Heart Eyes


Toчно zа Метро май не стават, но иначе zа почти всички супермаркети и дрогерии в Германия (на гърба на талона са иzброени, но метро не видях). А колко струват в Метро? zа информация само.

Иначе можеШ да се регистрираШ на сайта на памперс и от там ги праЩат переодично (купончетата)...
Виж целия пост
# 5
Цитат на: *Biba*
А колко струват в Метро? zа информация само.

Биба, около 34-5-6  Grinning евро (ако не се лъжа Embarassed ) са Джъмбо пака (168 бройки) на номер 3  Grinning
Виж целия пост
# 6
Цитат на: 6o6i
Биба, около 34-5-6  Grinning евро (ако не се лъжа Embarassed ) са Джъмбо пака (168 бройки) на номер 3  Grinning

Щощи, мила кви са тия цени бе #Crazy А уж Метро били евтини

На въппроса ми - до момента само Нинчето1 има интерес към талоните.
Има ли други и ще правим ли търг Wink ?
Виж целия пост
# 7
Цитат на: debelanata

Щощи, мила кви са тия цени бе #Crazy А уж Метро били евтини

Така ли? Crazy Ами не знам....аз цени много не помня  Embarassed Следващият път ще погледна и ще ви кажа  Wink
Давай ги на Нинчето1  Grinning
Виж целия пост
# 8
последно наш тати купи Mega Pack - 168 бройки за 24,99 а към тях уж безплатно де, имаше Ариел Мild&Rein за 18 пранета Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Нинчето1
последно наш тати купи Mega Pack - 168 бройки за 24,99 а към тях уж безплатно де, имаше Ариел Мild&Rein за 18 пранета Simple Smile

Яяяя кажи откъде Stuck Out Tongue

Памперс купувам от Rossmann -8,45

Kaто каzахте Метро, zнае ли някой, дали с бг-картите може да се паzарува в Метро тук Confused:
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Нинчето1
последно наш тати купи Mega Pack - 168 бройки за 24,99 а към тях уж безплатно де, имаше Ариел Мild&Rein за 18 пранета Simple Smile

Яяяя кажи откъде Stuck Out Tongue

Памперс купувам от Rossmann -8,45

Kaто каzахте Метро, zнае ли някой, дали с бг-картите може да се паzарува в Метро тук Confused:

Az съм госта Embarassed
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Anonymous

Kaто каzахте Метро, zнае ли някой, дали с бг-картите може да се паzарува в Метро тук Confused:

Да, може  Grinning Издават ти Tageskarte  Wink
Как е Леа? Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Цитат на: 6o6i
Цитат на: Anonymous

Kaто каzахте Метро, zнае ли някой, дали с бг-картите може да се паzарува в Метро тук Confused:

Да, може  Grinning Издават ти Tageskarte  Wink
Как е Леа? Heart Eyes


Благодаря 6о6и Heart Eyes

Леа е добре, раzте, не слу6а #Milti , вади zъб след zъб, вчера се покаzаха още 2 (та станаха общо 6) и ми се раzкаzва играта #Silly

Целувки на Диана, сигурно вече много е пораснала. Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 13
Моля!
Хехе, и нас ни чакат емоции около зъбите, сигурна съм  Sunglasses
Кога минаха 9 месеца, леле....още помня като бяхме бременни как обменяхме информция....Расте и Диана, къде ще ходи  Wink
Приятен слънчев ден!
Виж целия пост
# 14
Както гледам няма да има търг
Тогава Нинчето да ми прати на ЛС адрес и да ги пускам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия